Ana Sayfa / Kadınca / Burç 11 Mart yorum (11 Mart Cumartesi günlük burç yorum)

Burç 11 Mart yorum (11 Mart Cumartesi günlük burç yorum)

Günlük burç yorum 11 Mart Cumartesi 2017. Bugün 11 Mart Cumartesi burcun ne diyecek, para, aşk ve işte yüzün gülecek mi okuyun. Oğlak burcu 11 Mart burç yorumu. Boğa 11 Mart cumartesi günlük burç yorumu 2017. Terazi burcu 11 Mart 2017 günlük yorum ve analizleri. Burç yorumunda astrolog ve yıldıznameye göre yorulması ve analizleri. İkizler. başak, balık burcu günlük 11 Mart yorumları. Aşkta kazana sen ol.

11 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU 2017 CUMARTESİ GÜNÜ

KAZANCINIZ ARTACAK

11 Mart 2017 Cumartesi KOÇ Burç Yorumu:

Para konusunda rahatlayacaksınız. Ancak aşk konusunda ise o kadar da olumlu bir gelecek görünmüyor kısa vadede. Duygusal ilişkilerinizde kendinizi güçlü ve sizi bekleyen olaylara hazır hissediyorsunuz. Bugün, bir çok olayı zincirleme çözümleyebilecek yeni yöntemler arıyorsunuz. Öğle saatlerinden sonra maddi konularla ilgili yeni atılımlar ve görüşmeler söz konusu olacak. Kazançlarınız konusunda yaratıcılığınızı kullanarak başarı grafiğinizi yükselteceksiniz.

YÖNETİCİLİK VASFINIZ GÜÇLENİYOR

11 Mart 2017 Cumartesi BOĞA Burç Yorumu:

KADINLARIN EN BÜYÜK SORUNLARINDAN BİRİ BASKICI ERKEKLERDİR. SİZ İSE BUNUN TAM TERSİNİ İSTİYORSUNUZ. Yönetici gezegeniniz Venüs ve Jüpiter’in olumlu birleşimi, sevdiğiniz konulara daha çok yaklaşmanızı sağlayacak. Başarılı ve dengelisiniz. Çevrenizdeki uyumu sağlama adına başlattığınız çalışmalardan istediğiniz karşılığı alacaksınız. Bugün her konuda mükemmel bir tablo çiziyorsunuz. Karşılaşacağınız sürprizlere hazır olun.

11 Mart 2017 Cumartesi İKİZLER Burç Yorumu:

Sevgiliniz elinde bir demet çiçekle karşınıza bir anda çıksa ne güzel olur değil mi? Bugün partnerinizle aynı düşünce ve duygu içindesiniz. Bugün Ay’dan aldığınız olumlu etkiler sayesinde birlikte çalıştığınız kişilerle, içsel bir denge kurmanın hazzını yaşayacaksınız. Kişisel zevklerinizde aşırılığa kaçmamalı ve isteklerinize belli bir sistem getirmelisiniz. Algılama konusunda güçlü bir gününüzdesiniz.

ZOR DÖNÜŞLER ZAMANI

11 Mart 2017 Cumartesi YENGEÇ Burç Yorumu:

Beklentiler yüksek gerçekleşme ihtimali az olan hayallerinizinpeşinden artık gitmekten vazgeçin, zaman geri gelmez. Duygusal ilişkilerinizde çok fazla derin düşündüğünüz için; olayları istemediğiniz boyutlara taşıyor, sonra da zor dönüşler yaşıyorsunuz. Bugün, bu konuda kendinizi savunmanız gereken noktada pasif kalabilirsiniz. Çevrenizde uç noktalarda düşünen kişiler var ve sizin için faydalı işler üretebilirler. Sistemli yapınızı zorlasa da, yenilikler konusunda esnek davranmalısınız.

11 Mart 2017 Cumartesi ASLAN Burç Yorumu:

Düşünce bazında kalacak olan konular için, çevrenize taviz vermek istemiyorsunuz. Yakın çevrenizde kuracağınız sağlam dostluklarınızın, ileride yararını göreceksiniz. Bugün Ay, iletişim konusunda ilginç olaylarla karşılaşabileceğinizi hatırlatıyor. Tatminkar sonuçlar elde edeceksiniz. Duygusal gerginlikler yaşadığınız için, sinirleriniz çok zayıf.

11 Mart 2017 Cumartesi BAŞAK Burç Yorumu:

Yıldızlar da bir gün kara deliğe mahkum unutmayın. Venüs ve Jüpiter, maddi konularda size vereceği olumlu destekleri görmezlikten gelmemelisiniz. Talepleriniz doğrultusunda yaptığınız görüşmede; belirttiğiniz konularda bazı gecikmeler olabilir. Fevri davranarak şikayetçi olmayın. Küçük engellerin, büyük başarıları da beraberinde getirebileceğini aklınızdan çıkarmamaya çalışın.

ALTTAN ALMAYA HAZIR OLUN

11 Mart 2017 Cumartesi TERAZİ Burç Yorumu:

Benim değerimi bilemediler dediğiniz zaman çok oluyor. Tüm güzelliğiniz ve iyi niyetinizle çevrenize adeta ışık saçıyorsunuz. Sizi dengesizlikle suçlayanlar, farkınızı daha sonra anlıyorlar. Bugün Venüs ve Jüpiter’den aldığınız olumlu etkiler sayesinde, istediğiniz başarıya ulaşacaksınız. Bazen isteklerinizde aşırıya kaçmanız sizi üzebilir. Daha temkinli olmalısınız.

EMEĞİNİZİN KARŞILIĞINI ALACAKSINIZ

11 Mart 2017 Cumartesi AKREP Burç Yorumu:

Cefakarca yaptığınız çalışmaların artık semeresini siz de görmeye başlayacaksınız, güzel bir zaman dilimine giriyorsunuz. Bilinçaltınız oldukça dolu. Yaptığınız işlerin olumlu sonuç vermesini istemeniz en doğal hakkınız. Çünkü, verdiğiniz emeğin karşılığı alamadığınız zaman müthiş bir hayal kırıklığı yaşıyorsunuz. Şartlarınızı yeniden gözden geçirmeli, gerçekten istediğiniz konular üzerinde yoğunlaşmalısınız. Dostlarınızın sizi koruduklarını görmekten mutluluk duyacaksınız. Her zaman doğruluktan yana olun.

11 Mart 2017 Cumartesi YAY Burç Yorumu:

yay burcu kızları genelde karamsar bir tablo ortaya koyar ama siz onlardan değilsiniz. Çevrenizle bütünleşmeyi çok seviyorsunuz. Konuştuğunuz sözcüklerin altında yatan gizli bir espri var. Herkesin sizi anlamasını beklemeniz bazen zaman kaybına neden oluyor. Düşündüğünüz her şeyi anında gerçekleştirmek isteyişinizi, biraz dizginlemeli ve her şeyi tekrar yorumlamalısınız. Küçük detaylar sizi güçlü kılacaktır.

11 Mart 2017 Cumartesi OĞLAK Burç Yorumu:

Sağlıklı bir gün sizi bekliyor, kendinizi ödüllendirin bugün. Mesleki hırslarınızı ve işinizde yükselme çabalarınızı daha farklı yollardan denemeli ve klasik yöntemlerinizi aşmalısınız. Bugün Venüs ve Jüpiter bir çok fırsatı sunmasına rağmen, bazen inatçı tavırlarınız yüzünden bir çok şeyi göremeyebiliyorsunuz. Olaylara fazla keskin olmayan bir tutumla yaklaşmalısınız. Sağlığınız konusunda saç ve cilt sorunlarınız olabilir.

SAKİN KALMAYI BAŞARIN

11 Mart 2017 Cumartesi KOVA Burç Yorumu:

Siz aslında kendinizi daha iyi tanıyorsunuz, sakinliğinizi bu dönemde biraz daha koruyun. İşinizle ilgili sizin isteğinizin dışında sorular sorulmasından hoşlanmıyorsunuz. Yardıma ihtiyacınız olduğu durumları da kendiniz belirlerseniz, verimli oluyorsunuz. Ortam gereği çabuk davrandığınız yerlerde, hızlı konuşmalar yapmak zorunda kalabilirsiniz. Bu sırada verdiğiniz sözlere dikkat edin. Vitamin takviyesine ihtiyacınız var. Tek yönlü besleniyorsunuz.

11 Mart 2017 Cumartesi BALIK Burç Yorumu:

Yarınlar elbet bizin elbet sizindir. Bugünden yarın için moral bozma. Hissiyatını güçlü tut, evrene mesaj gönder. Kendinizi geliştirmeyi ve yeni şeyler öğrenmeyi sevdiğiniz için, bugün her türlü yeniliklere iyi niyetle yaklaşmanız yanlış anlaşılabilir ve sizi meraklı olmakla suçlayabilirler. İçsel sezgilerinizin güçlü olduğu bir gün. Çevrenize değişik bir yaklaşım içinde olmanız, ufkunuzun daha da genişlemesine neden olacak. Sitemize yorum yapın..

İlginizi Çekebilir

Survivor Seda-Nagehan kavgası

Survivor 2024 Seda ve Nagehan birbirine girdi. Surivor 2024 All Star yine kavga var yine …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting