Ana Sayfa / Kadınca / Burç 15 Mart yorum (15 Mart günlük burç)
BURÇ GÜNLÜK YORUMLARI

Burç 15 Mart yorum (15 Mart günlük burç)

Bugün burcun aşk, sağlık ve iş konusunda sana nasıl bir yol çizecek, bugün seni neler bekliyor 15 mart Çarşamba burç yorumları. Günlük burç 15 Mart çarşamba yorum ve analizleri. Oğlak burcu, Yay burcu 15 Mart çarşamba 2017 günlük yorumları. İkizler, terazi burcu 15 Mart yorumları. Günün en şanslı ve aşkta kazanacak burçları. Bugün 15 Mart hayal kırıklığı yaşayacak burçlar. Gezegenlerin 15 Mart 2017 konumları ve burçlar üzerindeki bugünlük etkisi. İnternetin en iyi burç yorum sayfası ve analizleri. 

15 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 2017

15 mart 2017 Çarşamba KOÇ Burç Yorumu:

HER DOST DOST MU?

BUGÜN İTİBARİYLE ARTIK ARKADAŞ VE DOST KAVRAMINI İYİ AYIRIN. İşinizde güçlü olmak için her türlü zorluğa katlanıyorsunuz. Hedefiniz belli ve siz amacınıza adım adım yaklaşıyorsunuz. İkinci yönetici gezegeniniz Mars, maddeye olan bağımlılığınızı daha belirgin bir hale getiriyor. Öğleden sonra karışık ruh durumunuzun sakinleştiğini görecek ve farklı konularla ilgileneceksiniz.

15 mart 2017 Çarşamba BOĞA Burç Yorumu:

İÇİNİZİN GÜZELLİĞİ YÜZÜNÜZE VURUYOR. İYİ İNSANSINIZ BU YOLDA DEVAM EDİN. Gücünüzün farkındasınız ve yapacağınız işlere planlı bir şekilde yaklaşıyorsunuz. Dürüstlük kavramının en iyi uygulayıcılarından biri olarak, çevrenizi yargılamanız normal. Titiz ve detaycı tavrınızla çevrenizi sıksanız bile, bugün Ay’ın bulunduğu konum, size olumlu destek verecek. Organizasyon yeteneğinizin belirgin olduğunu, çevrenize ispat edeceksiniz.

PARA HAYATINIZIN TEMELİNİ OLUŞTURMASIN

15 mart 2017 Çarşamba İKİZLER Burç Yorumu:

Yarın belki daha güzel günlerin habercisi olabilir.Siz değişimler içinde olmanıza rağmen, çevresel koşullar nedeniyle bu özelliğinizi yeterince gösteremiyorsunuz. İlişkilerinize kesin ve doğru bir yaklaşım içindesiniz. Bugün, ele aldığınız konulara gerçekçi bir çözüm getireceksiniz. Ailenizin kadınlarıyla bazı fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz. Olayları abartmamalısınız.

her koyun kendi bacağından asılmaz unutmayın

15 mart 2017 Çarşamba YENGEÇ Burç Yorumu:

Yaptığınız iyiliklerin karşılığını mutlaka alacaksınız bir gün. Sosyal ve ikili ilişkilerinizde, ikilem yaşamak istemiyorsanız, duygu ve mantık dengelerinizi korumak zorundasınız. Bugün, bazı gerçekler karşısında belirsizlik gösterebilirsiniz. Etrafınızda olan olaylara karşı tepkisel davranmak istemiyor ve düşüncelerinizi kendinize saklamak istiyorsunuz. Sağlığınızın hassas olduğu bir gün.

15 mart 2017 Çarşamba ASLAN Burç Yorumu:

Maddi anlamda sıkıntılı bir süreç içindesiniz. Kendinizi geliştirin. Hislerinizde yanılmıyorsunuz. Yeni işler için atağa kalkmalı ve arkadaşlarınızla gerekli iletişimi gündeme getirmelisiniz. İş birliğini seviyor olmanız, bir çok dost çevrenizin de çoğalmasına neden oluyor. Bugün kendinizi yeniden sınayacak ve tecrübelerinizi ortaya koyacak çalışmalara yöneleceksiniz.

15 mart 2017 Çarşamba BAŞAK Burç Yorumu:

Çok neşeli bir döneme giriyorsunuz. Siz de artık bir birey siniz. Güneş burcunuza geçiyor. Artık daha kararlı ve cesur düşünceler içinde olacaksınız. Duygularınızda her zamanki gizliliğinizden kurtuluyor ve konulara daha akılcı yaklaşıyorsunuz. Bugün, kendinizin bazı farklı değerleri olduğuna inanabilir ve olayların gelişimini bu özelliklerinize göre şekillendirebilirsiniz. Değişiklik size iyi gelecektir.

çalışacağınız insanları iyi seçin

15 mart 2017 Çarşamba TERAZİ Burç Yorumu:

Çok heyecanlı bir yapınız var artık bunu bir sisteme sokun. Yakın dostlarınızla birlikte ortak çalışmalar içindesiniz. Beraber çalışacağınız kişileri sınayarak seçiyorsunuz. Duygusal konularda, aşkın her türlüsü size ilginç geliyor ve kişilere şans vermenin hiçbir sakıncası olmadığının farkındasınız. Keşfetme içgüdünüz sayesinde yeni mutluluklar sizi bekliyor.

15 mart 2017 Çarşamba AKREP Burç Yorumu:

İnsancıl yapınızı herkes anlamıyor ve sizi duygusuzlukla suçlayabiliyorlar. Aldırmamayı öğrendiniz, olayları takmıyorsunuz.Bugün Güneş’in bulunduğu konum, güçlü dostlarla birlikte olmayı arzuladığınızı ve onlarla önemli iş birliği içinde olacağını gösteriyor. Sürekli kendinizi aşma eğilimi içinde olmanız, sizi her konuda farklı ve anlaşılmaz kılıyor.

15 mart 2017 Çarşamba YAY Burç Yorumu:

Güneş, tepe evinize geçerek kariyer çalışmalarınızı daha da güçlendiriyor. Bugün, mesleki hırslarınız ön plana çıkabilir. Kişisel coşkularınıza karşılık bulabileceğiniz ortamlarda bulunmak istiyorsunuz. İşinizle ilgili yeni değişimler arzuluyorsunuz. Karar vermeden önce adımlarınızı sağlam bir şekilde hesaplamalısınız.

SİSTEM İNSANINIZ

15 mart 2017 Çarşamba OĞLAK Burç Yorumu:

HERKESİN SİZİ SEVMESİNİ BEKLEMEYİN.Ayın konumu sizi etkilemesin. Güneş kombinasyon burcunuz, Başak’a geçerek güç ve başarma isteğinizi ön plana çıkarıyor. Sistemli yapınız yüzünden, çevrenizle ters düşme olasılığınız var. Özellikle, bugün size karşı çıkabilirler. Dikkatli olmalı ve enerjini yansıtabileceğiniz kişilerle aynı ortamı paylaşmalısınız. Yeni projeler gündeme gelecek.

15 mart 2017 Çarşamba KOVA Burç Yorumu:

Aile duygularınızın ön planda olduğu bir gün. Sevdiklerinizle bir araya gelecek ve sıcak konuşmalar yapacaksınız. Bugün Ay’ın konumundan dolayı, iletişim konusunda yaşayacağınız duygusal yoğunluk, sizi anılarınıza götürebilir. Artık bazı olayların geçmişte kalması gerekiyor ve siz, yeni yaşantınıza olumlu bakmalısınız.

ÇEVRESEL KOŞULLAR SİZİ ETKİLEMESİN

15 mart 2017 Çarşamba BALIK Burç Yorumu:

Dünya bir kaosa sürükleniyor ancak siz bu konuda daha dikkatli olun Bugün, grup çalışmalarına yatkın bir gününüzdesiniz. Bulunduğunuz ortamlarda kendinizi ifade edebileceğiniz bir çok konu ilginizi çekebilir. Çevresel koşullarınızı yeniden biçimlendirmek sizin elinizde. Hedeflerinizi yüksek tutuyor, olayları kendi açınızdan değerlendiriyorsunuz. Maddesel isteklerinizde çok fazla bir artış var. Sevginizi gösterin.

İlginizi Çekebilir

Ayfer Dönmez neci, nereli ve kim?

Ayfer dönmez aslen nereli, kaç doğumlu, eğitimi ve mesleği. Ayfer dönmez Ömer dizisi hangi karakteri …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting