Ana Sayfa / Kadınca / Burç 17 Şubat yorum (17 Şubat günlük burç yorum 2017)

Burç 17 Şubat yorum (17 Şubat günlük burç yorum 2017)

Cuma 17 şubat 2017 günlük burç yorum ve analizleri. Balık 17 Şubat cuma yorumları, Oğlak 17 şubat yorum, Terazi burcu 17 şubat Cuma 2017 beklentiler ve aşk. Aslan Cuma 17 Şubat burç yorumu. Boğa, oğlak ve Yay 17 Şubat cuma burç yorum ve analizleri. Tüm burçların 17.02.2017 yorum ve analizleri astrolog ve yıldıznameye göre. 

17 ŞUBAT CUMA 2017 GÜNLÜK BURÇ LORUMLARI

Cumanız hayr olsun, burcunuz size yol göstersin. Evet Bugün burcunuz sizin için ne getirecek, aşk, para ve iş beklentileriniz nasıl. Sağlık bakımından en tehlikeli burçlar Cuma 17 Şubat için.

İYİ NİYETLİ OLUN CUMAYI İYİ DEĞERLENDİRİN

GÜNLÜK 17 ŞUBAT CUMA KOÇ Burç Yorumu:

CUMA BUGÜN VE SİZ DUA EDEN BİR İNSANSINIZ. KOÇ KADINI İŞİNİ BİLİR. Maddi konularda girişimciliğinizi engelleyen gizli kuşkularınız var. İşbirliği içinde hareket etmek için katılım beklemenize rağmen, sizinle aynı şeyi düşünmeyen kişiler var. Rahatsız olmamalı ve bazı kişilere kendilerini ispat etmeleri için zaman tanımalısınız. İyi niyetli yaklaşımlarınızın anlamı daha sonra anlaşılacaktır. Cuma hafta sonunun habercisi tatil planı yapın

GÜNLÜK 17 ŞUBAT CUMA BOĞA Burç Yorumu:

Şu mars ve ay size ne çektirdi be. Hele bir de kadın olmak ne zor dimi. Yarın tatil ve pazar o önemli işiniz şimdiden canınızı sıkmaya başladı. Mars ve Ay burcunuzda ilerlerken, düşüncelerinizde karmaşalar yaratıyor. İsteklerinizin anında gerçekleştirmek istiyorsunuz. Başlangıçların sizi ürkütmesinin nedeni her şeyi denetimden geçirmek istediğiniz için oluyor. Yapmanız gereken çok iş var ve siz zaman problemleri yaşıyor, olayları abartmanız konusunda bazen aşırıya kaçıyorsunuz.

SOSYAL İLİŞKİDE AKTİF OLUN

GÜNLÜK 17 ŞUBAT CUMA İKİZLER Burç Yorumu:

Kişiliğinizin özelliklerini artık çevrenize hissettirin. Para ve aşk ikisini bir arada bulacağınız bir döneme giriyorsunuz. Yönetici gezegeniniz Merkür, kombinasyon burcunuz Terazi’ye geçti. Sosyal ilişkilerinizde güzel ve akıcı konuşmalarınızla dikkat çekecek ve bulunduğunuz ortamlarda farklı düşüncelerin etkisi altında kalacaksınız. Duygusal konularda ketum davranmayı tercih edebilirsiniz. Bugün içsel sevinciniz oldukça yüksek gelişiyor.

GÜNLÜK 17 ŞUBAT CUMA YENGEÇ Burç Yorumu:

Yaşamınızla ilgili değişime ihtiyaç duyduğunuz halde, geleneksel takıntılarınız yüzünden aşmadığınız konular var. Bugün ayrıntılar önem kazanabilir. Duygusal sorunlarınızı arka plana atacak ve partnerinizin sorunlarına kısa sürede çözüm bulacaksınız. Bazı kuşkularınızdan sıyrılmalısınız.

ŞANS OYUNLARINDAN UZAK DURUN AŞKI ARAYIN

GÜNLÜK 17 ŞUBAT CUMA ASLAN Burç Yorumu:

Bugünden planlarınızı yapmaya başlayın bakın yarın çok güzel bir gün.Ay kişisel ilişkilerinize yeni boyut getiriyor. Bulunduğunuz koşulları kendinize yönlendirmek isterken çevresel faktörleri unutmamalısınız. Küçük egoların başınıza iş açmasını istemiyorsanız, kendinizi dizginlemek zorundasınız. Ortak paydalara sahip olduğunuz kişilere şans vermeli ve kişisel gelişimleriniz için bazı atılımların şart olduğunu bilmelisiniz.

GÜNLÜK 17 ŞUBAT CUMA BAŞAK Burç Yorumu:

Yönetici gezegeniniz Merkür para evinize geçerek, kendinizle ilgili açılımlar ve değişimleri ortaya çıkaracak. Enerjinizi maddesel konularda yoğunlaştırmak isteyebilirsiniz. Düşüncelerinizi destekleyen işler yaptığınız zaman çok daha yüksek performans sergiliyorsunuz. Sınırlarınızı kendiniz belirlemelisiniz.

GÜNLÜK 17 ŞUBAT CUMA TERAZİ Burç Yorumu:

Bugün Ay’ın konumu, duygusal anlamda derin düşünceler içinde olmanıza neden olabilir. Derin duyguların insanı olmanız sizi her zaman farklı kılıyor. Fakat, bu kadar ayrıntıya düşkün olmak sizde olumlu olmuyor. Nedensiz korkularınız var. Şansınız açılırken bazı pürüzleri görmezlikten gelemezsiniz

PARTNERİNİZİ ÇOK HIRPALAMAYIN

GÜNLÜK 17 ŞUBAT CUMA AKREP Burç Yorumu:

Akrep gibi sokuyorsunuz ama sevgilinizi ve partnerinizi çok da sıkıştırmayın. Sonuçta o da etten ve kemikten. Ay ve Mars karşıt burcunuzda ilerliyor. İkili ilişiklerinizde duygu karmaşası yaşayacaksınız. Partnerinizin çıkardığı sorunlar karşısında bocalayabilirsiniz. Aranızda olaylar sert gelişebilir. Duygusal konularda inatçı davranarak, sevdiğiniz kişi ile aranızda problemlerin oluşmasına neden oluyorsunuz. Yaşamı sorgulama tarzınızı hiç kimseyle paylaşmak istemiyorsunuz. Cinsel hayatınız için en önemli gündesiniz.

GÜNLÜK 17 ŞUBAT CUMA YAY Burç Yorumu:

Akıl ve f12ikir danışmaktan çekinmeyin. Siz canlı bir insansınız ve yaşayın. Görüştüğünüz kişilerle kazançlar konusunda iş birliği içinde olacak ve kendi fikirlerinizin benimsendiği şartları sunacaksınız. Bugün Ay’ın Boğa’da ilerlemesi, sizin olaylara ketum bir şekilde yaklaştığınızı gösteriyor.Bildiğiniz konularda ısrarcı davranarak kendi sisteminizi karşı tarafa kabul ettireceksiniz.

MANTIKLI KARAR ALMAK TAM SİZLİK

GÜNLÜK 17 ŞUBAT CUMA OĞLAK Burç Yorumu:

Canınızı sıkan kişilerden uzak duracağınız bir dönem. Çünkü onlar sadece sizden yararlanmak peşinde. Bugün çevresel koşulların olumlu etkileri sizden yana. Ay kombinasyon burcunuz Boğa’da ilerlerken, mantıklı ilişkiler içindesiniz.Yaşamınızla ilgili sabit kararlar vermek istiyor ve yaratıcı yönlerinizin kabul görmesi için gerekli alt yapıyı kurmak istiyorsunuz. Akıllıca yaptığınız anlaşmalar ses getirecek.

GÜNLÜK 17 ŞUBAT CUMA KOVA Burç Yorumu:

Duygusal ilişkilerinizde içsel çatışmalar yaşayabilirsiniz. Sizin özgürlük tutkularınız partnerinizin için problem teşkil ediyor. Kısa vadeli kaçışlara ihtiyacınız var ve bu kişisel özelliğinizi ona, uygun bir dille anlatmalısınız. Kökten değişimlere ihtiyacınız var. Duygularınızın sınırlarını kendiniz çizmelisiniz.

GÜNLÜK 17 ŞUBAT CUMA BALIK Burç Yorumu:

Zaman hızla tükeniyor. İşlerinizi ve hayallerinizi ötelemeyin. Ay’ın bulunduğu konum, çevresel faktörlerinizin güçlenmesine neden oluyor. Yaratıcı yönlerinizin kabul görmesini istiyor ve çevrenizden bu konuda gerekli destekleri görüyorsunuz. Aşk konusunda ikilem yaşamak istemiyorsanız, aranızda bazı pürüzleri ortadan kaldırmak zorundasınız. Sizin mantık savaşınız galip gelecek. Bilgikahini olarak hayırlı cumalar sitemize yorum yapın.

İlginizi Çekebilir

Hande Ataizi Firdevs hanım oldu (Aşk-ı memnu)

Firdevs Hanım’ı Hande Ataizi canlandıracak Aşı Memnu filminde. Aşk-ı Memnu filmi karakterleri tanıtıldı ünlü isimler …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.