Ana Sayfa / Kadınca / Burç 20-26 Mart haftalık yorumları
BURÇ GÜNLÜK YORUMLARI

Burç 20-26 Mart haftalık yorumları

20 Mart haftası burç yorumları haftalık 23017. Oğlak Burcu 20-26 Mart haftası yorumları. Tüm burçların haftalık yorumları. 20 Mart haftası İkizler, terazi, başak burcu haftalık yorumları ve analizleri. En ünlü astrologlara göre haftalık burç yorum ve analizleri. Yıldıznameye göre haftalık burç yorumları 20-26 Mart 2017

20-26 MART HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

HİSLERİNİZ YOĞUNLAŞIYOR

KOÇ : HAYAT BAZEN TATLIDIR VE SAKIN SEN KENDİNİ KAPTIRMA DER BİR ATASÖZÜ. Parayı bulacağınız bir hagftadasınız.Bu hafta iş hayatınızda her türlü riskten uzak durmalı ve acele kararlar vermemelisiniz. Özel yaşamınızda da sevgi varsa mücadele gücünü kendinizde bulacak ve ilişkinizi yeniden yapılandıracaksınız. İlişkilerinde sorunlar aşamayan Koç’lar sizler de ilişkinizde başladığı ilk andan bugüne kadar olan zamanı gözden geçirecek ve bu doğrultuda kararlar alma eğiliminde olacaksınız. Bekar Koçlar bu hafta hayata bakış açınızı değiştirecek kendinizi özel ve değerli hissettirecek biri ile tanışabilir ve kendinizi bir anda büyük bir aşkın tam merkezinde bulabilirsiniz.

AŞKIN TADINI ALDINIZ

BOĞA : Gelen gider, doğan büyür ve ölür. Sizin yşam felsefeniz de bu ve bu hafta daha derin düşüncelere giriyorsunuz.Bu hafta iş hayatınızda size engelleyen zararı dokunan arka planda kalan kişiler bir bir ortaya dökülecek adeta. Dostu düşmanı tanıyacak ve hiç kimsenin yaptığının yanına kar kalmadığına şahitlik edeceksiniz. İş ve özel yaşamınızda mücadele ettiğiniz konularda zaferi özgürlüğü ve başarıyı elde ederek rahat bir nefes alacak düşüncelerinizi netleştireceksiniz. İş ve aşk hayatınızda yeni başlangıçlar yeni ve güçlü enerjiler hakim. Baştan ayağa arınıyor güçleniyor yenileniyorsunuz. Özel yaşamınızda aşk emek ve sabrın mükafatı olarak kalbinize taht kurabilir.

ENERJİNİZ ÜST SEVİYEDE

İKİZLER: Enerji patlaması yaşayacak bir dönemdesiniz. Bu hafta iş hayatınızda sizi engelleme çabası içinde olanlara karşı dikkatli olmalı sakin kalmalı ve hafta boyunca yaşamın sizi bir dizi sınavdan geçirdiğinin bilinci ile hareket etmeli. Var olan şartları muhafaza etmek için ekstra bir çaba ve ısrar içinde bulunmamalısınız. Değişim enerjisini reddetmek akıllıca olmayacaktır. Özel yaşamınızda da hafta boyu sorgulayan mutsuz olmak için en ufak ayrıntının ardında farklı bir mana arayan tavrınızdan uzaklaşmalı eş yada sevgilinize olan kırgınlığınızı aşmak için çabalamalı iç dünyanıza yönelerek yaşadıklarınızı ve yaşattıklarınızı adil bir değerlendirmeye çalışmalısınız.

İŞ YAŞAMINIZDA MUTLU OLACAĞINIZ BİR DÖNEM

YENGEÇ: İşleyen demir pas tutmaz demiş atalar. Siz de bunu biliyorsunuz. Bu hafta eğitim ve iş hayatınızda başarılı enerjilerle karşı karşıyasınız. Zam terfi yada yeni bir pozisyon söz konusu olabilir. Cesaretli davranın ve gelen şansı akıllıca değerlendirin. Bu enerjiyi daha güçlü bir hale getirebilmek için meditasyon yapabilir ruhsal çalışmalarda yer alarak kendinizi çok daha iyi hissedecek aktivitelerde yer alabilirsiniz. Kararlarınızı hırsla değil yapıcı bir çerçevede almaya özen göstermeli olabildiğince sakin ve anlayışlı bir yaklaşımla hareket etmelisiniz. İş hayatınızda da sürpriz gelişmeler söz konusu iş başvurunuz kabul edilebilir terfi zam gibi keyifli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Aşk hayatınızda gelişmeler yaşamınıza farklı bir boyut getirebilir.

ASLAN: Gelmek ya da gitmek. Hayatın tüm meselesi bu. Bu hafta işinizle ilgili beklenmedik değişimler söz konusu olabilir bu durum paniğe kapılarak öfke ile söylemlerde bulunmanıza ve sözlerin yıkıcı etkileri ile karşı karşıya kalmanıza neden olabilir dikkatli davranın. Göksel enerjilerin yansıması ile duygu ve öfkenizi kontrol etmek oldukça güçtür sizlere tavsiyem kendinize ruhunuzun derinliklerine karanlık ve aydınlık yönlerinize yönelin ve değerlendirmelerde bulunun. Her insanın bir iyi bir kötü tarafı vardır. Şimdi size düşen hangi yönünüzü güçlendireceğinizi seçmek olacaktır. Özel yaşamınızda ise tutkulu bir beraberliğe adım atabilir sorunlu bir ilişkiye de son noktayı koyabilirsiniz.

BAŞAK : Uzun ve zor gecelerin ardından güneyli günlere kavuşmanın özlemi.  Bu hafta işinizle ilgili konularda finansal anlamda kazançlı çıkacağınız iş birlikleri söz konusu olabilir iyi değerlendirmelisiniz. Hafta ortası yatırım planlarınızı uygulayabileceğiniz enerjiler de söz konusu. Özel yaşamınızda ise başkalarının sizi yönlendirmesine izin vermeden yalnızca kendiniz olun aksi halde iş ve aşk hayatınızda büyük pişmanlıklar yaşayabileceğiniz konusunda uyarıcı. Sevgiye dayalı bir ilişkiyi başkalarının sözleri ile bitirecekseniz bilin ki pişman olacak mutsuz olup mutsuz edeceksiniz. İş hayatınızda da sizi cezbedecek hayallerinize hitap edecek fırsatları akıllıca değerlendirmelisiniz.

AYİNESİ İŞTİR KİŞİNİN LAFA BAKILMAZ

TERAZİ : Çalışmak başarmak ve siz. Sizi anlatan iki kelime. Bu hafta iş hayatınız finans sağlıkla ilgili konularda etkili enerjilerle karşı karşıyasınız. Uzun zamandır kronikleşmiş bir sağlık sorununuz varsa daha büyük bir problem yaşamadan doktora görünmeli ve daha ciddi sorunlar çıkmasının önüne geçmelisiniz. Finansal konularda ise şans sizden yana beklenmedik ek gelirler söz konusu olabilir. tutulması iş hayatınızda kalıcı işlerin altına imza atmanızı ve hak ettiğiniz yere gelmenizi sağlayacak güçte. Siz yeter ki kendinize güvenin ve geçmişte ki olumsuzluklara takılıp kalmadan hareket edin. Özel yaşamınızda siz bir ayrılık sürecindeyseniz eş ya da sevgilinizin samimiyetle pişmanlığını ifade etmesi ve size olan sevgisini gösteren davranışları ilişkinizi yeniden aşkla tedavi ederek bambaşka bir hale getirebilir. Bekar ve ilişkisi olmayan Teraziler gökyüzü bu hafta ruh eşinizi karşınıza çıkarabilir.

AKREP : Akrep akıllıdır ve işini bilir. Bu hafta gezegensel enerjiler ile hayatınızla ilgili şikayet etmeyi bir tarafa bırakacak aşılabilir olduğunun bilinci ile savaşçı yönünüzü ortaya koyarak başarılı olacağınız girişimlerde bulunacaksınız. Aşk ve iş hayatınız yeniden yapılanıyor ve bu kez MİMARI sizsiniz. İş arıyorsanız başvurularda bulunabilir devam eden bir işe sahipseniz zam terfi beklentilerinizi bu sure içinde gündeme getirebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise Bitişler yeni başlangıçları getirirken yanlış olan hemen her şeyde çıkıp gidiyor hayatınızdan. Siz umutlarınıza ve inancınıza sarılın AŞKIN en kutsalı ve kalıcı olanın gönül kapınızı taçlandıracağından emin olun.

YAY : Uzun ilişkiler artık size göre değil. Gökyüzü bu hafta hemen her konuda bilinmeyene karşı merakınızı uyanarak yanlış kişiler tarafından yanılgılar yaşayabileceğinize işaret etmekte dikkatli davranın bir anda hayatınızın altı üstüne gelebilir. İş hayatınızda biten bir ortaklık yada iş birliği ile ilgili konu ve kişiler uzun bir süre sizleri uğraştırabilir. Sizlere tavsiyem geçmişin olumlu ya da olumsuz konularını tamamen çözümleyip olması gereken yerde yani dününüzde bırakmalı geleceğinize gölge etmesine izin vermemelisiniz. Aşk hayatınızda ise sürpriz bir evlenme teklifi alabilirsiniz. Kalbinizi dinleyin ve kararınızı bu doğrultuda verin.

YARDIMLARINIZI ARTTIRIN

OĞLAK : Siyasi tartışmalardan uzak durmanız gereken bir dönem. Unutmayın kimsenin sizin gibi düşünmesine gerek yok.  Bu hafta her konuda sevdiğiniz insanında destek ve öneri ile alışkanlıklarınızdan uzaklaşabilir ruhunuzu kendinizi yenileyecek deşarj olacak kişisel gelişime yönelik aktivitelerde yer alabilir uzun zamandır hırpalanmış psikolojinizi düzelterek yeni ve güçlü başlangıçlar gerçekleştirebilirsiniz. Göreceksiniz ki siz şartları zorladıkça bir çok kapı size açılacak Uzun zamandır birliktelikleri devam eden Oğlak’lar Aşk hayatınız yeniden yapılanıyor eş ya da sevgilinizi daha çok sevecek mutlu olmanın mutlu edebilmenin şükrünü tüm kalbinizle yaşayacak ve ilişkinizi yeniden aşkla emekle sabırla şekillendirmenin güzelliklerini deneyimleyeceksiniz.

KOVA :Erkekler ve kadınlar doğanın iki muhteşem varlıkları. Bu hafta geçmişe dayalı hukuksal sorunlar yaşayan Kova’lar benzer bir sorunla karşılaşabilir geçmişte yaptığınız bir hatayı tekerrür edebilirsiniz. Dikkatli davranın bu kez geçmişte olduğu kadar şanslı olamayabilirsiniz. Hırslı yaklaşımlar sizlere fazlası ile pahalıya mal olabilir. Özel yaşamınızda çekiciliğinizin fazlası ile yoğun olduğu bu hafta hayatınızın aşkını bulabilir yeni bir ilişkiye başlayabilir aşkın coşkusunu size yaşatacak o özel insanla yaşamınızı birleştirebilirsiniz.

KAÇAN KOVALANIRMIŞ

BALIK : Şiiri sever misiniz? Bugünlerde bol bol şiir okuyun ruhunuza iyi gelecek. Bu hafta özel yaşamında sorunlar yaşayan kısa süre önce ilişkisi sonlanan ve bunun üzüntüsünü yaşayanlarınız geri dönüşler le karşılaşabilirsiniz. Duygularınızla mantığınız arasında ki dengeyi kurmalı kararlarınızı buna göre vermeye özen göstermelisiniz. İş hayatınızda ise belirsizlikler netleşiyor uzun zamandır verilen sözlerin yerine getirilmemesinden dolayı finansal konularda zorlandınız. Şimdi hepsi ardınızda kalıyor ve iş hayatınızda köklü değişimler yeni kazançları beraberinde getiriyor. İş değişikliğine gidebilir ek bir işe başlayabilirsiniz. İş ilişkilerinizde yaşadığınız finansal sorunlarda sona erecek. Geçmişle ilgili alacaklarınızı tahsil edebilir hafta sonuna doğru yatırım planlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Maddi anlamda rahatlama dönemindesiniz.

İlginizi Çekebilir

Hamile pavyon dansçısı

Pavyon dansçısı hamile kaldı üstelik Ukraynalı. Pavyonda dans eden Ukraynalı pavyon dansçısı bebek bekliyor ancak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting