Ana Sayfa / Kadınca / Burç 24 Şubat yorum (24 Şubat Cuma günlük burç)

Burç 24 Şubat yorum (24 Şubat Cuma günlük burç)

Bugün burcun senin için nasıl bir yol çizecek ve size ne getirecek 24 Şubat Cuma 2017 günlük burç yorumları ve analizleri. Oğlak 24 şubat Cuma yorum. Başak burcu günlük yorum 24 şubat 2017 Cuma. Tüm burçların Cuma 24 şubat 2017 burç yorumları ve analizleri. Astrolog ve yıldıznameye göre burç yorumları 24 Şubat Cuma 2017 yorumları. 

24 ŞUBAT GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI CUMA 2017

Kadınlar altını ve mücevheri çok sever. Sevgililer günü de geçti ama bu hafta ikizler kadını çok güzel takı hediyesi alabilir.

EVLİLİK HAYALLERİNİZ YAKIN

CUMA 24 ŞUBAT 2017 KOÇ Burç Yorumu:

Şöyle mükemmel tasarımlı tek taş bir yüzük koç kadını için ne ifade eder. Evet günümüzdeki kızların en büyük derdi evlenememek ve cüzdanı dolu, süper yakışıklı bir erkek bulamamak. Hayaller bitmez. Ancak bugün burcunuz size bu anlamda yol gösteremeyecek. Parasal kazançlarınızı yeniden gözden geçirmelisiniz. İçinizdeki alışveriş tutkusu canlanıyor ve bugün yakın dostlarınızla bir arada olmak isteyeceksiniz. Kendi özel zevklerinize önem veriyorsunuz. Bugün, konformist bir yapı sergilediğinizin sizde farkındasınız. Olaylara rahat bir şekilde bakıyor, fakat inatçılıktan da vazgeçmiyorsunuz.

CUMA 24 ŞUBAT 2017  BOĞA Burç Yorumu:

Bencil desek değilsiniz peki çevrenizde niye artık eskisi kadar popüler değilsiniz hiç düşündünüz mü? Ay, burcunuzda ilerlerken daha bireysel davranışlar sergiliyorsunuz. Bulunduğunuz ortamları kendi tarzınıza göre yönlendirmek istiyorsunuz. Bu durum, çevrenizin hoşuna gitmeyebilir. Ortak çalışmalarda karşı tarafın da fikirlerini almalı ve çevrenize şans vermelisiniz. Herkesin sizi desteklemesini beklemeniz büyük hata.

İNATÇILIKTAN VAZGEÇİN

CUMA 24 ŞUBAT 2017 İKİZLER Burç Yorumu:

Bilinçaltınızda takıntılarınızın sizi ele geçirmesine seyirci kalmamalısınız. Bugün inatçı ve geleneksel davranmakla başta partneriniz olmak üzere herkesi şaşırtıyor ve bazılarını da kendinize hayran bırakıyorsunuz. Değişken yapınızı bilenler için, bu da geçici bir davranış şekli olarak nitelendirilebilir. Kendi değerlerinizin farkındasınız.

CUMA 24 ŞUBAT 2017  YENGEÇ Burç Yorumu:

Arkadaşlarınızla güçlü bir duygu birliğini paylaşarak, günün anlamını siz çıkaracaksınız. Eski dostlarınızla bir araya gelebilir ve güvenli bir dostluk örneği sergileyebilirsiniz. Çevrenizi yönlendirmek için uygun bir gün değil. Konuşmaları ilgiyle dinleyin fakat aykırı bir yorum yapmaktan sakının. Geçmişten konuşmak hoşunuza gidecektir.

BOŞA ZAMAN HARCAMAYIN

CUMA 24 ŞUBAT 2017  ASLAN Burç Yorumu:

Hiç kimseye ödün vermek istemiyor ve kendi bildiğiniz yolda güvenle ilerliyorsunuz. Bugün, toplumsal konuları ilgiyle takip etmek istiyorsunuz. Bulunacağınız ortamlarda dikkatli davranmalısınız. Dramatik tavırlarınızla ilgi odağı olabilirsiniz. Duygularınızı abartılı bir şekilde anlatmak isteyecek ve inatçı yapınızı ortaya koyacaksınız.

CUMA 24 ŞUBAT 2017  BAŞAK Burç Yorumu:

Israrcı davranışlarınızın altında geleneksel tavırlarınız yatıyor. Bugün kendinizi dingin ve yaratıcı bir şekilde ifade etmelisiniz. Duygularınız ve mantığınız güçlü bir kombinasyon halinde. Yapacağınız her şeyi belli bir plan dahilinde uygulamak istiyorsunuz. Araştırma gezileri ve kısa yolculukların güncellik kazanacağı bir gün.

CUMA 24 ŞUBAT 2017  TERAZİ Burç Yorumu:

Derin bir ruhsal denge arayışı içindesiniz. İçinizdeki fırtınaları kolay paylaşan biri değilsiniz. Bugün içsel düşüncelerinizle fazla meşgulsünüz ve çevrenize karşı dalgın bir tavır takınıyorsunuz. Güven duygusunun önemli olduğunu bildiğiniz için, karşı tarafın bu konuda sizi anlamasını bekliyorsunuz. Kendinizi daha net anlatmalısınız.

CUMA GÜNÜ SİZE UĞURLU GELECEK DUA EDİN

CUMA 24 ŞUBAT 2017 AKREP Burç Yorumu:

Ay karşıt burcunuzda ilerlerken, partnerinizle aranızda abartılı duygular ortaya çıkabilir. Birlikte yapacağınız ortak çalışmalar, her ikiniz için önemli bir deneme oluşturacaktır. Karşıt düşünceler içinde olsanız bile, birbirinize saygı göstermeyi bilmelisiniz. Cinsel dürtülerinizi yoğun duygularla birleştirmek ilişkinizi olumlu etkileyecektir.

CUMA 24 ŞUBAT 2017 YAY Burç Yorumu:

Birlikte çalıştığınız kişilere karşı içsel bir öfke duyabilirsiniz. Duygularınızı gizlemek zorundasınız. Sizin pratik zekanız, olayları çok çabuk çözümleyebiliyor. Bugün, her şeyin en iyisini bekliyor ve karşı tarafın inatçı tavırlarından rahatsız oluyorsunuz. Oldukça sabırlı ve dengeli bir tavır sergileyerek kendinizi bile şaşırtabilirsiniz.

CUMA 24 ŞUBAT 2017  OĞLAK Burç Yorumu:

Oğlak kadını için aşk mevsimi başladı. Aman ava giderken avcıya yem olmayın. Duygularınızı inatla savunduğunuz bir gün. Sizi ilgilendiren tüm konulara kendinizi verecek ve başarınızı ortaya çıkaracaksınız. Bugün eğitim, tiyatro sanatsal faaliyetlere ilgi göstereceksiniz. Çeşitli aktivitelerin içinde olmaktan hoşlanıyorsunuz. Çekiciliğinizin tüm avantajlarını rahatlıkla kullanacağınız bir gün. Konuşmalarınız etkileyici ve ikna edici.

HERKESE GÜVENMEYİN

CUMA 24 ŞUBAT 2017  KOVA Burç Yorumu:

Bugün ailenize zaman ayırmak istiyor ve onlarla birlikte vakit geçirmeyi amaçlıyorsunuz. Kişisel özgürlüğünüzü her şeyin üstünde tuttuğunuzu bilen sevdikleriniz için, keyif verici bir durum. Günün ilerleyen saatlerinde gereksiz nedenler yüzünden tartışmanız mümkün. Tadınızı bozmamaya gayret etmeli ve kalp kırmamalısınız.

CUMA 24 ŞUBAT 2017  BALIK Burç Yorumu:

Balıklar sevgili balık kadını. Yarını bugünden düşünmeyin. Bugünün kıymetini bilin. Çevrenizle uyum içinde olmanıza rağmen, gizli bir inatçılık sergiliyorsunuz. Bugün, sözlerinizin arkasında durarak, yakınlarınıza verdiğiniz tavizleri yerine getirmek isteyeceksiniz. Satın alma duygunuzun yoğun olduğu bir gün ve geniş kapsamlı bir alışveriş yapmak isteyeceksiniz. İkna kabiliyetinizi ortaya çıkaracak olaylar gelişebilir

İlginizi Çekebilir

Survivor 2024 dün gece elenen isim

Begüm Survivor 2024 elenen isim oldu. Dün gece Survivor 2024 elenen isim Begüm oldu, Aysu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting