Ana Sayfa / Kadınca / Burç 8 Mart yorum (8 Mart günlük burç çarşamba)
GÜNLÜK BURÇ YORUM

Burç 8 Mart yorum (8 Mart günlük burç çarşamba)

Bugün burcun sana ne diyor kadınlar günü özel burç yorumu 8 Mart 2017. Oğlak burcu 8 Mart çarşamba burç yorumları. İkizler burcu 8 Mart yorum. Terazi burcu 8 Mart yorum. Günlük tüm burçların yorum ve analizleri. Aşk, sağlık para ve kariyer 8 Mart çarşamba günlük burç yorum ve analizleri 2017. 

8 MART ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 2017

8 MART ÇARŞAMBA GÜNLÜK KOÇ Burç Yorumu:

DUYGULARINIZI SAKLAMAYI BİLİN

Artık siz de gelecek kaygısı taşımaya başladınız. Hele ülkemizdeki kaotik ortam sizin ruhunuzda da fırtınalar estiriyor. Duygusal ilişkilerinizde kendinizi güçlü ve sizi bekleyen olaylara hazır hissediyorsunuz. Bugün, bir çok olayı zincirleme çözümleyebilecek yeni yöntemler arıyorsunuz. Öğle saatlerinden sonra maddi konularla ilgili yeni atılımlar ve görüşmeler söz konusu olacak. Kazançlarınız konusunda yaratıcılığınızı kullanarak başarı grafiğinizi yükselteceksiniz.

GÜVEN KELİMESİ SİZİN İÇİN ÇOK ÖNEMLİ

8 MART ÇARŞAMBA GÜNLÜK BOĞA Burç Yorumu:

Mizacınız gereği kimseye güvenemiyorsunuz. Çünkü hassas yapınız buna engel oluyor. Ancak merkürün konumu sizin cesaretinizi arttıracak. Yönetici gezegeniniz Venüs ve Jüpiter’in olumlu birleşimi, sevdiğiniz konulara daha çok yaklaşmanızı sağlayacak. Başarılı ve dengelisiniz. Çevrenizdeki uyumu sağlama adına başlattığınız çalışmalardan istediğiniz karşılığı alacaksınız. Bugün her konuda mükemmel bir tablo çiziyorsunuz. Karşılaşacağınız sürprizlere hazır olun. Fazla haracamalar konusunda dikkatli olun.

8 MART KADINLAR GÜNÜ VE ANLAMI SİZDE ÇOK FARKLI

8 MART ÇARŞAMBA GÜNLÜK İKİZLER Burç Yorumu:

Herkes bir olmuyor. Bugün sevdiğinize çiçek almak yerine sadece onu sevdiğinizi söyleyin. Kadınlar siz de bugünün önemini daha iyi anlatın sevdiğinize. Bugün partnerinizle aynı düşünce ve duygu içindesiniz. Bugün Ay’dan aldığınız olumlu etkiler sayesinde birlikte çalıştığınız kişilerle, içsel bir denge kurmanın hazzını yaşayacaksınız. Kişisel zevklerinizde aşırılığa kaçmamalı ve isteklerinize belli bir sistem getirmelisiniz. Algılama konusunda güçlü bir gününüzdesiniz.

8 MART ÇARŞAMBA GÜNLÜK YENGEÇ Burç Yorumu:

Yarın için bugünden hazırlık yapın. Duygusal ilişkilerinizde çok fazla derin düşündüğünüz için; olayları istemediğiniz boyutlara taşıyor, sonra da zor dönüşler yaşıyorsunuz. Bugün, bu konuda kendinizi savunmanız gereken noktada pasif kalabilirsiniz. Çevrenizde uç noktalarda düşünen kişiler var ve sizin için faydalı işler üretebilirler. Sistemli yapınızı zorlasa da, yenilikler konusunda esnek davranmalısınız.

BUGÜNLERDEKİ SIKINTILARINIZ GEÇİCİ YILDIZNAME SİZE MÜJDE VERİYOR

8 MART ÇARŞAMBA GÜNLÜK ASLAN Burç Yorumu:

2017 yılınaçok da iyi başlamadı aslan burcu erkeği ve kadını. Ancak Mart 8’den itibaren bahar size de gelecek ve güzel günler artık çok da uzak değil. Düşünce bazında kalacak olan konular için, çevrenize taviz vermek istemiyorsunuz. Yakın çevrenizde kuracağınız sağlam dostluklarınızın, ileride yararını göreceksiniz. Bugün Ay, iletişim konusunda ilginç olaylarla karşılaşabileceğinizi hatırlatıyor. Tatminkar sonuçlar elde edeceksiniz. Duygusal gerginlikler yaşadığınız için, sinirleriniz çok zayıf.

8 MART ÇARŞAMBA GÜNLÜK BAŞAK Burç Yorumu:

Siyasetçilerin herkese nasıl yaklaştığı malum. Siz de biraz siyaset yapın artık. Venüs ve Jüpiter, maddi konularda size vereceği olumlu destekleri görmezlikten gelmemelisiniz. Talepleriniz doğrultusunda yaptığınız görüşmede; belirttiğiniz konularda bazı gecikmeler olabilir. Fevri davranarak şikayetçi olmayın. Küçük engellerin, büyük başarıları da beraberinde getirebileceğini aklınızdan çıkarmamaya çalışın.Yakın çevrenizle iletişim kurun.

HAYIR MI YOKSA EVET Mİ HAYATA

8 MART ÇARŞAMBA GÜNLÜK TERAZİ Burç Yorumu:

Terazi kadını için süreç biraz zorlu geçecek. EVET ya da HAYIR kelimesinin çok kullanıldığı bugünlerde siz de kendi referandumunuzu yapın yakın çevrenizde. Tüm güzelliğiniz ve iyi niyetinizle çevrenize adeta ışık saçıyorsunuz. Sizi dengesizlikle suçlayanlar, farkınızı daha sonra anlıyorlar. Bugün Venüs ve Jüpiter’den aldığınız olumlu etkiler sayesinde, istediğiniz başarıya ulaşacaksınız. Bazen isteklerinizde aşırıya kaçmanız sizi üzebilir. Daha temkinli olmalısınız.

8 MART ÇARŞAMBA GÜNLÜK AKREP Burç Yorumu:

Her şeyi içinize atmaktan vazgeçin. Relaksolmaya çalışın bu günlerde. Bilinçaltınız oldukça dolu. Yaptığınız işlerin olumlu sonuç vermesini istemeniz en doğal hakkınız. Çünkü, verdiğiniz emeğin karşılığı alamadığınız zaman müthiş bir hayal kırıklığı yaşıyorsunuz. Şartlarınızı yeniden gözden geçirmeli, gerçekten istediğiniz konular üzerinde yoğunlaşmalısınız. Dostlarınızın sizi koruduklarını görmekten mutluluk duyacaksınız.

8 MART ÇARŞAMBA GÜNLÜK  YAY Burç Yorumu:

Gelecek planlarınızı yaparken bencil düşünmeyin. Çevrenizle bütünleşmeyi çok seviyorsunuz. Konuştuğunuz sözcüklerin altında yatan gizli bir espri var. Herkesin sizi anlamasını beklemeniz bazen zaman kaybına neden oluyor. Düşündüğünüz her şeyi anında gerçekleştirmek isteyişinizi, biraz dizginlemeli ve her şeyi tekrar yorumlamalısınız. Küçük detaylar sizi güçlü kılacaktır.

8 MART ÇARŞAMBA GÜNLÜK OĞLAK Burç Yorumu:

Hepimiz para için çalışıyoruz ancak bunu istiflemek için değil harcamak ve yatırım için yapın. Mesleki hırslarınızı ve işinizde yükselme çabalarınızı daha farklı yollardan denemeli ve klasik yöntemlerinizi aşmalısınız. Bugün Venüs ve Jüpiter bir çok fırsatı sunmasına rağmen, bazen inatçı tavırlarınız yüzünden bir çok şeyi göremeyebiliyorsunuz. Olaylara fazla keskin olmayan bir tutumla yaklaşmalısınız. Sağlığınız konusunda saç ve cilt sorunlarınız olabilir.

YARDIMA KOŞUN

8 MART ÇARŞAMBA GÜNLÜK KOVA Burç Yorumu:

Yardım sever kişiliğinizi ön plana çıkarın. İşinizle ilgili sizin isteğinizin dışında sorular sorulmasından hoşlanmıyorsunuz. Yardıma ihtiyacınız olduğu durumları da kendiniz belirlerseniz, verimli oluyorsunuz. Ortam gereği çabuk davrandığınız yerlerde, hızlı konuşmalar yapmak zorunda kalabilirsiniz. Bu sırada verdiğiniz sözlere dikkat edin. Vitamin takviyesine ihtiyacınız var. Tek yönlü besleniyorsunuz.İş konusunda artık canınızı sıkmayın.

dünya kadınlar günü balıklara da iyi gelecek

8 MART ÇARŞAMBA GÜNLÜKBALIK Burç Yorumu:

BALIK KADINLARI İÇİN EN ÖZEL GÜNDE EN GÜZEL BURÇ YORUMLARI BU SAYFADA. iŞİNİZ DE EŞİNİZ DE ARTIK SİZE DAHA ÇOK HAYRAN. Kendinizi geliştirmeyi ve yeni şeyler öğrenmeyi sevdiğiniz için, bugün her türlü yeniliklere iyi niyetle yaklaşmanız yanlış anlaşılabilir ve sizi meraklı olmakla suçlayabilirler. İçsel sezgilerinizin güçlü olduğu bir gün. Çevrenize değişik bir yaklaşım içinde olmanız, ufkunuzun daha da genişlemesine neden olacak.

İlginizi Çekebilir

Survivor 2024 dün gece elenen isim

Begüm Survivor 2024 elenen isim oldu. Dün gece Survivor 2024 elenen isim Begüm oldu, Aysu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting