Ana Sayfa / Kadınca / Burç 9 Mart yorum (9 Mart günlük burç yorum)

Burç 9 Mart yorum (9 Mart günlük burç yorum)

Bugün burcun ne söylüyor sana ne getirecek 9 Mart Perşembe günlük burç yorum ve analizleri. 9 Mart Oğlak., ikizler ve terazi günlük burç yorumları 2017. Tüm burçların perşembe 9 mart 2017 günlük burç yorum ve analizlerini sizler için en ünlü astrolog ve yıldıznameye göre yorumladık. İkizler burcu günlük yorum 9 Mart 2017. Bugün aşkta kazanacak burçlar, günün en şanslı ve en şanssız burcu. 

9 MART PERŞEMBE 2017 GÜNLÜK BURÇ 

9 MART PERŞEMBE KOÇ Burç Yorumu:

Kadınların en büyük kabuslarından biridir bugün ne yapsam ne giysem ve ne pişirsem diye. Ay burcunuza geçerek kişisel duygularınızı ön plana çıkarıyor. Partnerinizle aranızda bazı derin farklılıklarınız gündeme gelebilir. Siz olayların çok ötesinde düşünüyorsunuz. Düşüncelerinizle davranışlarınız arasında denge kurmaya çalışırken, istemediğiniz kaoslara düşebilirsiniz. Bugün, sessiz ortamları tercih etmelisiniz. Mutlu ve aşk dolu günler sizinle olacak.

HERKESE GÜVENMEKTEN VAZGEÇİN, AŞK SİZİ BULACAK

9 MART PERŞEMBE BOĞA Burç Yorumu:

Aşık olmak size uzak gibi geliyor ancak o kadınve boğa erkeği için bu o kadar da uzak değil artık. Erkekler dünyası hep aynı soruyu sorar kadınlar nasıl tavlanır diye. Bağımsızlık dürtülerinizi önleyemiyorsunuz. Sezgilerinizin doğrultusunda hareket etmek isteyebilirsiniz. Bilinç altınız çok yoğun. Bazı konularda taviz vermekten korktuğunuz için, olayların detayları çok önemli. Bugün, her şeyi irdelemekten yorulabilirsiniz. Özellikle alınganlıklarınızdan sıyrılmalısınız.

YARIN BUGÜNDEN DAHA GÜZEL Mİ?

9 MART PERŞEMBE İKİZLER Burç Yorumu:

Ben ne olacağım, para aşk beni bulacak mı diye çok düşünmeyin. Bugün sosyal ilişkilerinize daha fazla değer veriyorsunuz. Bulunduğunuz ortamlarda kişiselliğinizi ön plana çıkarmakla, değerlerinizin herkes tarafından onaylanmasını istiyorsunuz. Parasal konuların gündeme gelmesini sağlayan yolculuklar, söz konusu olacaktır. Evinizle ilgili değişim söz konusu.

9 MART PERŞEMBE YENGEÇ Burç Yorumu:

Duygusal anlamda kendiniz iyi hissetmek istiyorsanız, kişisel özgürlüğünüzün zedelenmemesi gerekiyor. Bugün, herkesten çok daha fazla çalışmaya meyillisiniz. Size gelen her türlü işi sonuçlandırmayı görev biliyorsunuz. Bugün maddi konularda yüksek hedefleriniz var ve olaylara bakış açınızda hiçbir esneklik yok.

9 MART PERŞEMBE ASLAN Burç Yorumu:

Delidir ne yapsa yeridir demek için henüz erken o çocuğu biraz daha tanıyın. Ay kombinasyon burcunuz Koç’ta ilerlerken, duygusal anlamda etkileniyor ve sezgileriniz istem dışı çalışmaya başlıyor. Maddi konularda istediğiniz gelişimin, arkadaş organizasyonlarına bağlı olarak değişim göstermesi, motivasyon açısından olumlu oluyor. Sınırlı hareket ettiğiniz zaman, kendinizi kısıtlanmış hissediyorsunuz.

UMUTLAR HEP VARDIR

9 MART PERŞEMBE BAŞAK Burç Yorumu:

Makam ve mevkiler gelip geçicidir önemli olan sizin ne yapıp yapmadığınızdır. Sağlık konusunda bugün önemli bir dönemeçte bulunuyorsunuz. Olaylara yüzeysel bir bakış açısı getirmek istemediğiniz için çevrenizle kişisel çarpışmalar yaşayabilirsiniz. Değişimlerin meydana getirdiği çatışmalardan oluşan bir yaşam tarzınız gündeme geliyor. Takıntılarınızın sizi yönlendirmesine izin verdiğiniz sürece, farklı olma duygusundan bir türlü kurtulmanız mümkün değil. Paranız artık bitiyor yeni kaynaklar bulmalısınız.

9 MART PERŞEMBE TERAZİ Burç Yorumu:

Kitap ve dergi okumaya artık zaman ayırın. TV dizisi adeta sizde bağımlılık yapmaya başladı. Ay karşıt burcunuzda ilerlerken, Venüs kendi burcunuzda bulunuyor. İkili ilişkilerinizde bir türlü istediğiniz performansı yakalayamadığınızı zannederek, huzursuzluk çekebilirsiniz. Oysa, biraz daha esnek olmanızın size getireceği pozitif enerjiyi karşı tarafa da yansıtabileceksiniz. Kendinizi denetlemekten vazgeçin.

BURCUM BURCUM DİYE ÖLÜYORSUNUZ

9 MART PERŞEMBE AKREP Burç Yorumu:

Akrep korkutucu bir hayvandır ancak siz tam tersine çok sevimli bir insansınız siz de bunun farkındasınız. Haftanın bu ilk gününde, birlikte çalıştığınız kişilerden çok fazla şey bekliyorsunuz. Zihinsel aktiviteniz çok yüksek ve sizinle aynı düşünceye sahip kişilerle bir arada olmak istiyorsunuz. Çevrenize karşı yargılayıcı olmadığınız sürece, başarı sizden yana olacak.Bugün olayların arkasındaki gerçek nedenler üzerinde durmalısınız.

9 MART PERŞEMBE  YAY Burç Yorumu:

Bugün birlikte çalıştığınız arkadaşlarınızın da sizin yardımınıza ihtiyaçları olabilir. Siz çabalarınızın boşa gitmediğini gördüğünüz zaman keyif almasını bilen ender kişilerdensiniz. Yeni ve sürpriz aşklar için özel bir gün. Bazı ortak görüşler içinde olduğunuz kişilerin, olumlu motivasyonları sizin için mükemmel bir zemin oluşturacak.

PAYLAŞIMCI OLMAK GÜZELDİR

9 MART PERŞEMBE OĞLAK Burç Yorumu:

Ele verip talkımı siz yutmayın salkımı. paylaşımcı yönünüzü biraz daha öne çıkarın. Ailenizin isteklerini çok çabuk hissedebileceğiniz bir gün. Annenizin aykırı düşünceleri ve fikirleri aklınızı karıştırabilir. Duygusal yaşamınızla ilgili konuları ailenizle paylaşmak zorunda kalabilirsiniz. Bugün, kalıcı değişimler yaşamaktan yanasınız. Fikirlerinizi ateşli bir şekilde savunuyorsunuz. Mesleki şansınız oldukça güçlü.

9 MART PERŞEMBE KOVA Burç Yorumu:

Telefon artık elinizden düşmüyor mesaj yazacak mı diye ekrana bakmaktan gözleriniz bozulacak adeta. Bugün sıra dışı düşünceler içinde yaşıyor fakat çevrenizin tepkisinden korktuğunuz için, belli etmek istemiyorsunuz. İyi niyetli yaklaşımlarınız ters anlaşılabilir. Kendiniz ifade ederken, kullanacağınız kelimelerin çok önemli olduğunu bilmeli ve toplumsal ilişkilerinizde ikna edici olmalısınız.. Ayaklarınızla ilgili problemler olabilir. Dikkatli olun.

güçlü sezgileriniz var

9 MART PERŞEMBE BALIK Burç Yorumu:

Hayather zaman size bu kadar şanslı olmaz. Bugünlerde bu şansınıza güvenin ve sezgilerinizin yol göstericiliğinde yeni adımlar atın. Maddi konularda sezgisel yeteneğinizin çok güçlü olması, bazı idealleriniz ortaya çıkarırken, sizi de farklı kılıyor. Parasal konularda yaşadığınız iniş ve çıkışlar yaşamanızı zorlaştırabilir. Bugün, ideallerinizin peşinde koşarken bazı hatalara açıksınız. Gün içinde yollarla ilgili fırsatların gündeme gelmesi, sizi unuttuğunuz konularda yeniden umutlandırabilir. Günler artık sizin için daha anlamlı olacak bu vakitten sonra.

İlginizi Çekebilir

Uraz Kaygılaroğlu erkekle öpüştü

Oyuncu Uraz Kaygıroğlu tiyatro sahnesinde erkek erkeğe öpüştü. Uraz Kaygıroğlu rol arkadaşı erkek oyuncuyu dudaklarında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting