Ana Sayfa / Kadınca / Buse Varol’un Kanal D programı

Buse Varol’un Kanal D programı

Buse Varol Kanal D’de programa başlıyor. Alişan’ın hamile eşi Buse Varol yeni bir projeye imza atıyor. Alişan ile evlenen ve beş haftalık hamile olan Buse Varol, Kanal D’nin gündüz kuşağında sunacağı program için yapımcıyla imzaları attı.

Buse Varol Kanal D için yeni bir programa başlıyor. Alişan ve eşi bir yandan bebek beklerken öte yandan projelerini hayata geçiriyor. Alişan ile dünyaevine girdikten sonra teklif üzerine teklif alan Buse Varol, yeni sezonda Kanal D’de gündüz kuşağı programı ile seyirci karşısına çıkmak için sözleşmeleri imzaladı.

“YENİ İŞLERE İMZAMIZI ATTIK”

Buse Varol Instagram hesabından yaptığı paylaşıma ”Yeni işlere imzamızı attık, inşallah güzel olacak. Yakında hiç beklenmedik bir formatla Kanal D’de buluşacağız. Yapımcım Sinan Üstüner şimdiden çok heyecanlı, ben de. Beklemede kalın” notunu yazdı.

BEBEK KISMETİYLE GELDİ

Ünlü isimlerin akın ettiği düğün töreniyle dünya evine giren Alişan ve Buse Varol çifti bebek müjdesini verdi. Ünlü şarkıcı eşinin hamileliği için “Test yaptırdık, müjdeyi aldık. Buse 5 haftalık hamile” dedi.

İlginizi Çekebilir

Ceyda Ersoy hostese saldırdı

Ciciş kardeşlerden Ceyda Ersoy bu kez hostese saldırı haberi ile gündem oldu. “Ciciş Kardeşler” olarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting