Ana Sayfa / Kadınca / Cefi Tayuk nereli (Seda Sayan Cefi Tayuk)

Cefi Tayuk nereli (Seda Sayan Cefi Tayuk)

Seda sayan ve Cefi Tayuk haber ve iddiaları magazin gündeminde dolaşmaya devam ediyor. Cefi Tayuk aslen nereli, kaç yaşında, eğitimi ve kimdir bilgileri. Seda Sayan, Cefi Tayuk evlilik haberleri isyanı. Ünlü şarkıcı Seda Sayan, ” Seviyorum” projesinde birlikte çalıştığı Cefi Tayuk ile evlendiği yönünde çıkan haberlere isyan etti.

Cefi Tayuk kimdir,nerelidir ve necidir diye aranıyor. Cefi Tayuk Seda Sayan haberleri ve iddiaları. Cefi Tayuk ile aralarında duygusal bir ilişki olmadığını belirten Seda Sayan , bir basın açıklaması yaptı:

Değerli Basın mensupları,

Türkiye’de son dönemde ne yazık ki üzücü bir şekilde magazin basınının, gerçekleri ortaya çıkarma kaygısı duymaksızın yalan haberler vasıtasıyla gündem oluşturma çabası içerisinde olduğunu görüyoruz.

Bu yalan haberlerden biri de şahsım ve Cefi TAYUK ile ilgili olarak, evlendiğim yolunda çıkan haberlerdir.

Bildiğiniz üzere son derece şeffaf yaşayan bir insan olarak, birisiyle evlenecek olsam gizlemek yerine sizleri de davet eder, tebrikleri kabul ederdim. Ve yine siz değerli basın mensuplarından niyet okuyuculuğu yapmak yerine, arayıp bizzat bana sormanızı beklerdim.

Öte yandan, belirtmek isterim ki Cefi benim yakın dostum ve iş ortağım olup, aramızda herhangi bir duygusal ilişki mevcut değildir. Bu nedenle hakkımda bu yönde yapılacak haberlere bir son verilmesi ile mesleki ve özel hayatıma saygı gösterilmesini rica ediyorum.

CEFİ TAYUK NERELİ, KİM VE NECİ

1982 yılında Denizli’de doğan Cafer Tayuk 35 yaşındadır. Pamukkale Üniversitesi Müzik bölümü mezunudur. Antalya, İzmir Bodrum gibi şehirlerde sahneye çıktı. Üniversite son sınıfta okulu bırakıp Atinaya’ya aşkının peşinden gitti ve oraya yerleşti. 2012’de Türkiye’ye yerleşerek Kaiti Garbi İstanbul Günay’da sahne aldı.

İlginizi Çekebilir

Bahar Candan ölmek istedi

Silivri Cezaevi intihar girişimi ile sarsıldı Bahar candan canını kıymak istedi. Bahar Candan’ın bileklerini keserek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting