Ana Sayfa / İlginç / Cem Uzan’dan siyaset mesajı

Cem Uzan’dan siyaset mesajı

Cem Uzan 24 Haziran seçimleri için aday mı olacak seçim hazırlığı mı yapıyor iddiası. Fransa7’Da lüks bir yaşam süren Cem Uzan’ın erken seçimde yeniden Türkiye’de siyasete girebileceği belirtiliyor. Cem Uzan, erken seçim öncesinde sosyal medya üzerinden siyasi bir mesaj paylaştı. Uzan’ın mesajında ‘Geçici bu ayrılık bir rüya farzet, Sonunda zafer bizim olacak sabret.’ ifadelerini kullanması dikkat çekti.

Cem Uzan yeniden siyasete gireceği ile ilgili önemli bir paylaşımda bulundu. Milyarlarca dolar parası olduğu bilinen ve Fransa’daü ultra lüks bir yaşam süren Cem Uzan’ın yeniden milletvekili adayı hatta cumhurbaşkanı adayı olabileceği belirtiliyor 24 Haziran’da. Fransa’da yaşayan iş adamı Cem Uzan, Twitter hesabından “Vız gelir dağlar denizler yaban eller, Sevmeye engel değil mesafeler, Geçici bu ayrılık bir rüya farzet, Sonunda zafer bizim olacak sabret” mesajını paylaştı.
SİYASETE GERİ Mİ DÖNÜYOR?

Uzan’ın 28 Mart’ta Instagram hesabından “Genç Parti kurmay heyeti Paris toplantısı” mesajıyla da bir fotoğraf paylaşmış olması, ‘Siyasete mi dönüyor’ sorusunu akıllara getirdi. (Haber Merkezi)

İlginizi Çekebilir

Boş dondurma külahı da paralı oldu

Dondurma külahı da parayla satılmaya başlandı dondurmacılardı. Boş dondurma külahı parayla satılıyor millet yaz gününde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting