Ana Sayfa / Kime Ait / Çeyrek altın fiyat son 10 Nisan
ALTIN REKOR KIRDI ÇEYREK FİYATI

Çeyrek altın fiyat son 10 Nisan

Son altın, gram altın ve çeyrek altın fiyatları 10 nisan. Bugün çeyrek altın alış ve satışı ve son fiyatları. Altındaki yükseliş borsa düşüş ve dövizde yükseliş sürüyor. Gram altın ne kadar? Gram altın kaç para? Çeyrek altın ne kadar? Çeyrek altın kaç para? Yarım altın ne kadar? Yarım altın kaç para? Cumhuriyet altını ne kadar? Cumhuriyet altını kaç para? Kapalıçarşı’da altın kaç para? 22 ayar altın fiyatı… 24 ayar altın fiyatı… 14 ayar altın fiyatı.

10 Nisan altın fiyatları ve son çeyrek altın fiyatları. Gram altın fiyatı ve tam altın ile bilezik fiyatları altındaki yüksek fiyatlar. Milyonlarca insanın güvenli liman olarak gördüğü altın, yine yatırımcıların ilgisini çekmeyi sürdürüyor. Sene başından beri istikrarlı bir şekilde yükselen ve yıl içinde birkaç kez rekor kıran altın bugün güne nasıl başladı? 10.4.2018 tarihinde altın ne kadar? Altın yükselecek mi? gibi sorular yatırımcıların bu günlerde sıklıkla sorduğu soruların başında geliyor. Altın ile ilgili tüm detaylara takvim.com.tr’den ulaşabilirsiniz…

GRAM ALTIN NE KADAR?
174,60 liradan alınırken, 174,66 liradan satılıyor

ÇEYREK ALTIN NE KADAR?
Çeyrek altın ise 278,17 liradan alınırken 284,46 liradan satılıyor.

YARIM ALTIN NE KADAR OLDU?
Yarım altın da 554,61’den alınırken 568,92 liradan satılıyor.

CUMHURİYET ALTINI NE KADAR?
Cumhuriyet altını ise 1144,00 liradan alınıp 1156,00 liradan alıcı buluyor.

ÇEYREK ALTIN NEDİR?
Türkiye’de çeyrek altın olarak ifade edilen altın cinsi 1.75 grama denk gelmektedir ve 22 ayardır. Cumhuriyet altınının dörtte biri olan çeyrek altında 1.6065 gram 24 ayar altın bulunmaktadır ki fiyatı bunun üzerinden hesaplanır, ardından işçilik ve kâr payı ile satılır. Bu kısım satın alınan yere göre değişebilir. Meskük (kalın altın) ve ziynet olmak üzere iki çeşidi vardır.

İlginizi Çekebilir

Küçükçekmece çöken bina son durum

Küçükçekmece çöken binada ölen ve yaralananların isimleri. 3 katlı bina çöktü. Küçükçekmece çöken bina kaç …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting