Ana Sayfa / İlginç / CHP’nin erken seçime yaklaşımı 17 Nisan
KEMAL KILIÇDAROĞLU

CHP’nin erken seçime yaklaşımı 17 Nisan

Bahçeli’nin erken seçim yapalım açıklamasına CHP’nin yorumu ve CHP’liler ne diyor sorusu. Türkiye 26 Ağustos 2018 erken seçime gidiyor CHP hodri meydan dedi.  MHP lideri Devlet Bahçeli’nin erken seçim çağrısına yanıt veren CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, “Hodri meydan. Tek adam rejimini göndermenin yolu sandıktır. Erken seçime hazırız” dedi.

CHP erken seçime nasıl bakıyor belli oldu. MHP lideri Devlet Bahçeli’nin seçim çağrısı sonrası CHP hodri meydan dedi. CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin erken seçim çağrısına yanıt verdi. Türkiye’nin sıkışmışlık içinde olduğunu ifade eden Tezcan,  “Hodri meydan. Türkiye’nin esaslı ve ciddi bir sorunları var. Bu sorunların tek bir sebebi var tek adam rejimi. Tek adam rejimini göndermenin yolu sandıktır. Erken seçime hazır olduğumuzu söylemiştik, erken seçime hazırız” şeklinde konuştu.

Seçim tarihine ilişkin öneriyi değerlendiren Tezcan, “Seçim 26 Ağustos’ta da olabilir, bir hafta öncesi ya da sonrası da mümkün; seçim tarihi tartışılabilir” dedi.

İlginizi Çekebilir

Boş dondurma külahı da paralı oldu

Dondurma külahı da parayla satılmaya başlandı dondurmacılardı. Boş dondurma külahı parayla satılıyor millet yaz gününde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting