Ana Sayfa / Manşet / Çılgın Sedat Survivor’dan elendi (Dün Survivor’dan elenen isim)
SURVİVOIR 21 MART ELENEN İSİM KİM OLACAK

Çılgın Sedat Survivor’dan elendi (Dün Survivor’dan elenen isim)

Survivor’dan Çılgın Sedat elendi. 21 Mart Survivor 2017’den elenen isim olan Çılgın Sedat üzüntüsünü dile getirdi. Survivor’da kim elendi dün akşam cevabını buldu. Dün akşam Survivor’da konsey akşamı yaşandı. İki dokunulmazlık oyununu da kaybeden ünlüler takımı potaya 4 aday çıkararak zor bir haftayı daha geride bıraktı. Rakiplerine göre daha düşük SMS oyunu alan aday yarışmaya veda etti.

TV 8 Survivor’dan 21 Mart gacesi elenen isim Çılgın Sedat oldu. İlhan Mansız ve Adem ortak koalisyonu Sedat’ı ada dışına itti. Survivor’da dün akşam elenen isim belli oldu. Eleme haftasına 4 aday ile giren ünlüler takımı zor bir konsey akşamı geçirdiler. Dün akşam rakiplerinden daha düşük SMS oyunu alarak elenen yarışmacı belli oldu. Peki Survivor’da dün akşam kim elendi? İşte Survivor’da elenen isim ve dün akşam yaşananlar

SURVİVOR’DA DÜN AKŞAM KİM ELENDİ?

Survivor’da dün akşam yaşanan konseyde elenme adayı olarak ünlüler takımın Sedat, Pınar, Şahika ve Furkan aday olarak potaya çıkmış ve gözler halk oylamasına çevrilmişti. Adanın iyi performans gösteren iki yarışmacısı Sedat ve Furkan’ın potada oluşu gönüllüleri de şaşırtırken, 4 aday çıkması ve kişi sayısının giderek azalması artık yarışmacıları zorlayan bir unsur haline geldi. Survivor’da dün akşam Çılgın lakaplı yarışmacı Sedat Kapurtu rakiplerinden daha düşük SMS oyu alarak adaya veda etmek zorunda kaldı.

ADEM’DEN ARKADAŞLARINA BALIK JESTİ

Ödül oyunu kaybettikten sonra adaya mutsuz gelen ünlüler takımı karınlarını doyurmak için avlanmaya çıktı. Balık ağını eline alan Adem balığa çıktı ve olduça berekli bir avdan döndü. Takım arkadaşlarına da balık ikram Adem herkese balıkları paylaştırdı fakat Serhat ve İlhan balıkları almak istemedi. Bunun üzerine gene de ısrar edip balıkları bırakan Adem’e kısa bir süre sonra Furkan balıkları geri götürdü. Bu tavır karşısında oldukça sinirlenen Adem ‘bu yaptığınız ayıp ikramı geri çeviriyorsunuz, bir tane balık tutmuşsunuz burda 25 tane balık var’ dedi ve takım arkadaşlarına tepki gösterdi.

SABRİYE VE ADEM’İN KIRGINLIKLARI UZUN SÜRMEDİ

Sabriye ve Adem yaşadıkları sert kavganın ardından karşılıklı konuşarak aralarındaki tatsızlığı bitirdiler. Adem’in barıştıktan sonra söylediklerini iki yarışmacıyı da güldürdü. Adem, sana sabredersem burdan çıkışta sevgi yumağı gibi gezerim diyerek Sabriye’ye takıldı.

GÖNÜLLÜLER SEVDİKLERİ İLE BULUŞTU

Gönüllüler dün akşam gerçekleşen ödül oyununu kazandı ve sevdiklerinden gelen mektupları okuma şansını elde ettiler. Mektuplar okunurken oldukça duygusal anlar yaşandı.

İlginizi Çekebilir

Papua Yeni Gine heyelan faciası

Papua yeni Gine’de 2 binden fazla insan toprak altında tarihin en büyük heyelan faciası yaşanıyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting