Ana Sayfa / Genel / Çıplak gezilen müze hangi ülkede?

Çıplak gezilen müze hangi ülkede?

Sadece çıplakların girebildiği müze Fransa’da. Paris’te bu müzeye ancak çırılçıplak gezmeye izin var. Çıplak gezilen müze Paris’te ilgi görmedi. Geçtiğimiz aylarda Fransa’nın başkenti Paris’teki Palais de Tokyo Müzesi, yeni sergilerini sanatseverlerin çıplak gezebileceğini açıklamıştı. Bugün o sergi açıldı ve birçok sanatsever müzeyi çırılçıplak gezdi.

Fransa’da çırılçıplak gezilen müze açıldı. Çıplakların girebildiği müzede sergilenen eserler de ilgi görmedi gibi. Geçtiğimiz aylarda uluslararası kamuoyunun gündeminde Fransa’nın başkenti Paris’teki Palais de Tokyo Müzesi vardı. Bunun sebebi ise müze yönetiminin Paris Çıplaklar Derneği ile birlikte düzenlenen bir sergiydi. 5 Mayıs 2018’de kapılarını ziyaretçilere açacak müze, ziyaretçilerin çıplak olarak sergiyi gezmelerini istiyor. Bugün Reuters haber ajansı serginin açıldığını duyurdu.
Müzenin ilk ziyaretçileri ise ANC (Paris Çıplaklar Derneği) üyeleri oldu. O dönemde dünya gündemine oturan “çıplak müze”ye günün ilk saatlerinde 5 kişi katıldı. Katılımcılar sayının artacağını ifade ederken, ANC çırılçıplak bir vaziyette basın toplantısı düzenledi.

İlginizi Çekebilir

Market sapığı kadını taciz etti

Markette kadını parmak atan sapık şoku. Kırklareli’nde markette kadına sapık dadandı. sapık adam kadına parmak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting