Ana Sayfa / Yaşam / Çoban köpeği ayıyı kovaladı
ÇOBAN KÖPEKLERİ AYIYI BÖYLE KAÇIRDI

Çoban köpeği ayıyı kovaladı

Ayı köpekten kaçtı Ankara’da. Çoban köpeği sürüye saldıran ayıyı kilometrelerce kovaladı. Ayı mı köpek mi yener sorusu da yanıtını buldu. Ankara’nın Kızılcahamam İlçesi’nde, büyükbaş hayvan sürüsüne saldıran ayı, çoban köpekleri tarafından kovalanarak, uzaklaştırıldı. O onlar, çoban Burhan Gümüşay’ın cep telefonu kamerası ile kaydedildi.

ÇOBAN KÖPEKLERİ AYIYI BÖYLE KAÇIRDI

Sürüye saldıran ayıyı çoban köpekleri kovaladı. Ankara’da yı çoban köpeklerince kaçırıldı. Kızılcahamam’ın Çakmak Örencik Mahallesi merasında Burhan Gümüşay’ın otlattığı büyükbaş hayvan sürüsüne, dün akşam saatlerinde bir ayı saldırdı. Sürüyü koruyan 3 çoban köpeği, ayıyı görüp, hızla yanına koştu.

Köpeklerin saldırdığı ayı, sürüden uzaklaştı, ardından da ormanlık alana kaçtı. Çoban köpeklerinin ayıyı kovalaması, Gümüşay tarafından cep telefonu kamerası ile görüntülendi.
Olayı anlatan Burhan Gümüşay, Bir anda ve sessizce sürüye bir ayının saldırdığını gördüm.

O an çoban köpekleri de ayıyı fark ederek, birlik olup ayıya saldırdı ve uzaklaştı. Ayı ormanlık alanda gözden kayboldu. O anları cep telefonu kamerama çektim. Şükürler olsun, ayı hayvanlarımıza ve bana zarar vermeden uzaklaştı dedi.

İlginizi Çekebilir

Üsküdar öldürülen 3 kişinin isimleri

Üsküdar pastane çatışma öldürülen 3 kişinin isimleri ve yaralıların kimlikleri. İstanbul Üsküdar’da bir pastanede barışmak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting