Ana Sayfa / Kadınca / Çoban Yıldızı dizi şarkıları

Çoban Yıldızı dizi şarkıları

Çoban Yıldızı dizisi 1. bölüm yaşananlar ve Çoban Yıldızı 2. bölüm fragmanı. Çoban yıldızı dizisinde çalan müzikler ve sözleri. FOX TV Çoban yıldızı dizisi konusu, oyuncuları ve dizide söylenen Türküler ve sözleri. 

Çoban Yıldızı dizisindeki türküler ve şarkılar ile sözleri büyük beğeni topladı. 1. Bölüm Çoban Yıldızı yaşananlar ve olayları. Çoban yıldızı dizisi 2. bölüm  (son bölüm) fragmanı. Kapadokya’nın zengin ve güçlü adamlarından, ileri yaştaki Fikret Karakaya, genç güzel Zühre ile evlenmek ister. Zühre, düğün için Niğde’den konağa getirilir.

ZÜHRE (SELİN ŞEKERCİ) FİKRET’İ BIÇAKLADI
Gerdek gecesinde Zühre, Fikret Ağa’yı bıçakladı. Fikret Bey (Menderes Sağmalcılar) öldü mü? Mertliği ile tanınan taş ustası Seyit’in yolu Zühre’yle bu süreçte kesişir. Ateş ve su kadar birbirlerinden uzak durmaları gerekse de, Seyit ile Zühre arasında, tutkulu, büyüleyici bir aşk başlar.
Ancak aşkları, değdikleri herşeyi, yakıp yıkar, küle döndürür.
Üstelik karşılarında Fikret Karakaya kadar güçlü bir engel daha vardır.
Çoban Yıldızı, Seyit ile Zühre’nin Kapadokya’nın masalsı dünyasında başlayıp, İstanbul’a uzanan, soluk soluğa izlenecek, gerilim dozu yüksek bir aşk hikayesi.
ÇOBAN YILDIZI DİZİSİ ŞARKILARI
Sen yalansın dünya
sen yalancısın dünya
Ömrümü görmezden gelen şu dünya

ÇOBAN YILDIZI DİZİSİ OYUNCULARI VE KONUSU

Çoban Yıldızı, Niğde’de doğmuş büyümüş, güzeller güzeli Zühre’nin istemediği halde Kapadokya’da yaşayan, bölgenin zengin ve güçlü adamlarından Fikret Karakaya ile evlendirilmek istemesi ile başlar. Zühre, gücü kudreti elinde tutan Fikret Karakaya’nın karısı olmaya mahkum edilir.

Dürüstlüğü, mertliği, değerlerine bağlılığıyla tanınan, yakışıklı taş ustası Seyit, Kapadokya’ya getirilen Zühre’yle bu süreçte karşılaşırlar. Ve bu karşılaşma, dermanı olmayan, tutkulu, büyüleyici bir aşka dönüşür. Ateş ve su kadar birbirlerinden uzak olsalar da, bu aşk onları o kadar yakınlaştırır. Özgürlükleri sevdalarıdır artık.

Seyit ile Zühre, aşkları önündeki engelleri kaldırma mücadelesine girerler. Ancak aşkları, değdikleri her yeri, her şeyi, yakıp yıkar, küle döndürür. Üstelik karşılarında Fikret Karakaya kadar güçlü bir engel daha vardır.
Çoban Yıldızı, Zühre ve Seyit’in Kapadokya’nın masalsı dünyasında başlayıp, İstanbul’a uzanan, soluk soluğa izlenecek, gerilim dozu yüksek bir aşk hikayesi.

ÇOBAN YILDIZI OYUNCULARI

Şükrü Özyıldız – Seyit Sahir

Seyit, İbrahim ile Cevahir’in ilk çocuğu olarak Kapadokya’da dünyaya gözlerini açar. Dedesi Mustafa’dan taş ustalığını öğrenerek büyüyecektir. Seyit dürüst, mert, değerlerine bağlı biridir. Seyit, Zühre’ye aşık olmakla nasıl bir cehenneme düşeceğini bilse de, kendini Zühre’den uzak tutamaz. Yerlerinden yurtlarından olurlar. Ama Seyit yılmaz.

Selin Şekerci – Zühre Fİliz

Zühre tuttuğunu koparan, isyankar, güzel ve masum bir kızdır. Ama güzelliği mutluluk vermez ona. Zühre on yaşından itibaren annesiyle Niğde’de tarlalarda çalışıp, evde halı dokumuştur. Babasının onu istemediği biriyle evlendirmesine karşı çıkar ve kendisi için çizilen hayatı kabullenmez. Tüm bu karmaşada, Fikret’in intikam hırsının, Zekkar’ın çılgınca aşkının, ailenin baskılarının karşısında dimdik dururken kalbini ısıtan hep Seyit olacaktır.

Selim Bayraktar – Zekkar Karaya

Zekkar, Kapadokya’nın zengin ve güçlü ailelerinden Fikret Karakaya’nın oğludur. Kapadokya’da doğar, büyür. Oğlu Ali ile birlikte İstanbul’da bir gece kulubü işletir. Bu mekanı mesken tutarak işlerini yürütürler. Bu yolla çok zengin olmuşlardır. Zekkar, kimi, neyi istiyorsa sahip olur. Hikayenin en güçlü karakterlerinden biridir.

İlginizi Çekebilir

Uraz Kaygılaroğlu erkekle öpüştü

Oyuncu Uraz Kaygıroğlu tiyatro sahnesinde erkek erkeğe öpüştü. Uraz Kaygıroğlu rol arkadaşı erkek oyuncuyu dudaklarında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting