Ana Sayfa / Yaşam / Devran Çağlar öldü mü (Devran Çağlar nereli, yaşı)
DEVRAN ÇAĞLAR YAŞAMI KİMDİRİ

Devran Çağlar öldü mü (Devran Çağlar nereli, yaşı)

Devran Çağlar nerede yaşıyor ve kimdir diye siz de arayanlardan mısınız? Bu gün yani 23 Mart günü sosyal medyada Devran Çağlar öldü haberleri çıktı ancak bu yine asparagas ve yalan haberdi. Herkes hemen Devran Çağlar nereli, kim, nerede yaşıyor ve neci diye aramaya başladı özellikle genç jenerasyon. 

Şarkıcı Devran Çalğar nereli, yaşı ve kimdiri. Devran Çağlar’ın öldüğü iddiaları sosyal medyaya damga vurdu. Sosyal medyada sık sık vefat haberleri vermesiyle tanınan şarkıcı Onur Akay’ın twitter hesabından atılan bir ‘Devran Çağlar hayatını kaybetti’ mesajı paylaşıldı. Ancak Onur Akay, kendisinin böyle bir haber paylaşmadığını, twitter hesabının hacklendiğini söyledi.
Şarkıcı Onur Akay’ın twitter hesabından paylaşılan ‘Devran Çağlar hayatını kaybetti’ mesajı ortalığı karıştırdı… hurriyet.com.tr’nin ulaştığı Devran Çağlar “Ben ölmedim, büyük bir yanlışlık olmuş. Telefonlara cevap vermekten bıktım. Ailem büyük panik yaşadı” dedi. Onur Akay ise twitter hesabının hacklendiğini söyledi.

Devran Çağlar ise “Ben ölmedim, büyük bir yanlışlık olmuş. Telefonlara cevap vermekten bıktım. Ailem büyük panik yaşadı” dedi.

Onur Akay’ın twitter hesabından “Devran Çağlar yaşadığı Almanya’da kalp krizi geçirdi ve kaldırıldığı hastanede vefat etti. Nur içinde yatsın…” mesajı paylaşılmıştı.
DEVRAN ÇAĞLAR KİMDİR?

1 Ocak 1963 yılında Adana’da dünyaya gelmiştir. 90’lı yılların ünlü arabesk şarkıcıları arasında olan bir zamanlar adından söz ettiren Devran Çağlar ayrıca 3 sinema filminde de rol almıştır. Rol aldığı sinema filmleri; Acılar İçinde, İtirazım Var ve Bir Kadın Yüzünden.

İlginizi Çekebilir

Diyarbakır ve Mardin yangında ölenlerin sayısı

Diyarbakır ve Mardin yangında ölen 11 kişinin isimleri. Diyarbakır ve Mardin’de anız yangını sonrası en …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting