Ana Sayfa / Kadınca / Dilara Gönder TV 8’de
DİLARA GÖNDER

Dilara Gönder TV 8’de

Dilara Gönder kaç yaşında, nereli ve hangi kanallarda çalıştı bilgisi. TV 8 Dilara Gönder programı ne zaman başlayacak ve Acun Ilıcalı’nın Dilara Gönder’le anlaşması ayrıntıları. Bir dönem NTV Spor’da da görev yapan ünlü isim TV8 ile anlaştı. Bir dönem NTV Spor’da spikerlik yapan ve son dönemde de dizilerde rol alan Dilara Gönder, TV8 ile anlaştı. Anlaşmayı, TV8’in patronu Acun Ilıcalı kişisel sosyal medya hesabından duyurdu.

Ünlü sunucu Dilara Gönder’in TV 8’deki programı adı konusu ve içeriği netleşiyor. Peki Kimdir Dilara Gönder yaşamı., mesleği, eğitimi memleketi ve tüm özel bilgileri. Acun Ilıcalı, Twitter’dan “Dilara Gönder çok yakında yayınına başlayacağımız yeni projemizin sunucusu olacak, hayırlı olsun” açıklamasını yaptı.

Oyuncu ve sunucu Dilara Gönder bir dönem NTV Spor ekranlarından spor spikerliği yapmış, ardından oyunculuğa el atmış, en son TRT 1’de yayınlanan ‘Baba Candır’ dizisinde rol almıştı.Gönder, güzelliği ve akıcı üslubu ile spor programlarının vazgeçilmez isimlerinden.
Dilara Gönder kimdir?

Gönder İzmir Bornova Anadolu Lisesi’nden ve ardından Yeditepe Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon Sinema Bölümü’nden mezun oldu. Aydın Doğan Vakfı’nın düzenlemiş olduğu 2007 yılındaki 19. Genç İletişimciler Yarışması’na okul radyosunda yayımlanan “DinleBul” adındaki programla katıldı. Programı radyo dalında birinci seçildi.

Sunuculuk kariyerine FBTV’de başladı

FBTV’de “MusicBox” isimli programla sunuculuk hayatına başladı. 2007 yılına kadar bu kanalda çalıştı. 2007’de Lig TV’ye transfer oldu ve 2,5 yıl çalıştı. Ardından TRT’de Formula 1 yarışlarını yerinde takip etti ve önemli röportajlar yaptı. 2010 yılında NTV Spor’a transfer oldu.

Çok iyi derecede Almanca ve İngilizce bilen Dilara Gönder 2014 yılında Kanal D ekranlarında yayın hayatına başlayan Ne Diyosuun adlı dizide rol aldı. Bu aynı zamanda Gönder’in ilk oyunculuk deneyimiydi. Daha sonra Star tv’de yayınlanan Sil Baştan dizisinde Gizem Dereli karakterini canlandıran Gönder ardından Baba Candır dizisinde rol aldı.

İlginizi Çekebilir

Boş dondurma külahı da paralı oldu

Dondurma külahı da parayla satılmaya başlandı dondurmacılardı. Boş dondurma külahı parayla satılıyor millet yaz gününde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting