Ana Sayfa / Yaşam / Dip Puhu TV izle
DİP DİZİSİ BAŞROL OYUNCULARI

Dip Puhu TV izle

Puhu TV Dip dizisi oyuncu kadrosu, Dip dizisi konusu ve Dip dizisi seti nerede ve nerede çekiliyor bilgisi. Özellikle polisiye dizi severler bu akşam başlayacak olan Dip için nefeslerini tuttu. Başrollerinde İlker Kaleli ve Neslihan Atagül’ün yer aldığı yeni dizi Dip’in ekran macerası başlıyor. Dip dizisine dair merak ettiğiniz her şey haberimizde. İşte Dip dizisinin konusu ne? ve Oyuncuları kim? sorularının yanıtı…

Puhu TVC Dip dizisi ne zaman yayınlanacak ve Dip dizisi konusu ne ve Dip dizisinde kimler oynuyor başrollerinde kimler var sorusu. Puhu TV izle diziler en çok arananlardan. Dip dizisi seti de ilgi çekici. Dip Dizisi nerede çekiliyor sorusu da yanıt aranıyor. Dizi severler yeni bir polisiye diziyle tanışmaya hazırlanıyor! Baş rollerinde İlker Kaleli ve Neslihan Atagül’ün yer aldığı belirlenen dizinin diğer rollerinde kimler var? Dizi hangi kanalda yayınlanacak? Dizinin konusu ne? İşte Dip Dizisi’ne dair merak edilen ayrıntılar dizinin künyesi yayınlanan 2. fragman ve daha fazlası…

Dip ilk bölümü ile Mart’ta Puhu TV’de olacak. İddialı yapımın oyuncuları arasında İlker Kaleli, Neslihan Atagül, Bülent Emin Yarar, Berrak Tüzünataç, Lale Mansur, Olgun Toker gibi isimler yer alıyor.
DİP DİZİSİNİN KONUSU

Geçtiğimiz günlerde çekimlerine başlanan dizi, İstanbul Emniyeti’yle ortak çalışan bir intihar ara bulucusu psikiyatrist olan Sahir ile gizemli bir bilim kadını olan Bilge’nin hikayesini anlatıyor.

İstanbul Emniyet’e bağlı olarak intihar girişiminde bulunan kişileri vazgeçirmekle görevli olan İlker Kaleli’nin canlandırdığı Sahir, bir gün telefonuna gelen bir ihbarla, Neslihan Atagül’ün canlandırdığı Bilge’yi bulur. Hayatı sırlarla dolu, gizemli bir bilim kadını olan Bilge’yle tanıştığı andan itibaren Sahir’in önünde yeni ve tehlikeli bir dünyanın kapıları aralanacaktır. İkilinin eşiğinde olduğu bu kapının ardında her sır, yeni bir sırrı doğurmaktadır. Sahir ve Bilge içine atıldıkları bu büyük savaşta hem birbirlerine destek olacak hem de geçmişten, bugünden ve yarından gelen ve gelecek olan yaralarını birlikte saracaklar.
Dizide psikologu canlandıran İlker Kaleli rolünün hakkını verebilmek için 2 ay boyunca Nişantaşı’ndaki bir psikolojik danışmanlık merkezine gidip uzmanlarla çalışmış.

Hayatı sırlarla dolu, gizemli bir bilim kadını olan Bilge’yle tanıştığı andan itibaren Sahir’in önünde yeni ve tehlikeli bir dünyanın kapıları aralanacaktır.
DİP DİZİSİ NE ZAMAN, HANGİ KANALDA?

TMC Film’in Türkiye’nin online televizyon kanalı Puhu TV için çektiği iddialı yeni dizisi Dip‘in ne zaman başlayacağı belli oldu. Dip ilk bölümü ile Mart’ta yeni nesil internet televizyonu Puhu TV’de olacak.

DİP OYUNCULARI (OYUNCU KADROSU)

İlker Kaleli, Neslihan Atagül, Bülent Emin Yarar, Berrak Tüzünataç, Lale Mansur, Olgun Toker

İlginizi Çekebilir

Güniz Akkuş saldırıda yaralandı

Hanımağa lakaplı Güniz Akkuş silahlı saldırıda yakalarından yaralandı. çete savaşları mı? Güniz Akkuş neci., kim …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting