Ana Sayfa / Gündem / Diriliş Ertuğrul 97 bölüm izle TRT 1

Diriliş Ertuğrul 97 bölüm izle TRT 1

TRT 1 Diriliş Ertuğrul 97. bölüm izle fragmanı ve olayları. Son bölüm Diriliş Ertuğrul (97. bölüm Diriliş Ertuğrul izle) Aksiyon dolu bir bölümü geride bırakan Diriliş Ertuğrul 97.bölüm fragmanı TRT 1 ekranlarında yayınlandı. Yeni bölümü merakla beklenen Diriliş Ertuğrul 97.bölüm tanıtımı yine nefes kesti. “Karacahirsar Kalesi’nin fetih vakti gelmiştir” diyen Ertuğrul nasıl bir plan kuracak? İşte yeni bölüm fragmanı ve özeti

Diriliş Ertuğrul 97 bölüm TRT 1 izle fragmanı ve Ertuğrul’un son planı. Son bölümünün yayınlanması ile birlikte yeni bölümü merak edilen TRT 1 – Diriliş Ertuğrul 97.bölüm fragmanı yayınlandı. Reyting rekorları kıran ve izleyenleri ekranlara kilitleyen Diriliş Ertuğrul 97.bölümünde neler olacak? “Uç beyliğim altında bu topraklarda leş kargalarına müsaade etmeyeceğim. Biz yağma için ganimet için değil rıza ile İlahi nizamı alem için cenk ederiz diyen” Ertuğrul düşmanlarına yine korku saldı. İşte her bölümü farklı bir aksiyona sahne olan Diriliş Ertuğrul 97.bölüm fragmanı ve bölüm özeti.

Başrollerini Engin Altan Düzyatan, Hülya Darcan ve Esra Bilgiç sevilen dizi Diriliş Ertuğrul 97.bölümü fragmanı yayınlandı. Sevilen dizi 29 Kasım çarşamba günü TRT 1 ekranlarında seyirci ile buluşacak.
Önceki bölümünde en önemli olaylardan biri aslında Ares’in sözleri arasında gizliydi. Fark edilmemiş olabilir ama Ares “Efsane Şovalye Titan” diye biri savaşcıdan bahsetti.

Ares şövalyeleri ile birlikte Ertuğrul Beyi bekler. Kaleye baskın için hazırlıklar başlar. Ares Gündüz Bey’e bir kötülük yapacak ama ne olduğu sır gibi saklanmaktadır.

Atsız bey kalede ve birinin peşindedir. Ares’in en güçlü şovaltesi Titan sahneye çıkar. Ve Ertuğrul bey sonunda Ares ile konuşmak için kaleye gelir.

“Biz yağma için ganimet için değil rıza ile İlahi nizamı alem için cenk ederiz diyen” Ertuğrul Bey düşmanlarına yine korku salar.
DİRİLİŞ ERTUĞRUL 96.BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Ertuğrul Bey hanlı pazara gelir. Sadettin Köpek ve Ares Ertuğrul Bey’i gördüğüne çok şaşırır. Ertuğrul Bey Bahadır Bey’e kılıç çeker. O sırada oğlu Sancar Bey ile Ertuğrul bey mücadeleye girer.

Ertuğrul Bey Sadettin Köpeğin hediye ettiği kılıcı Dündar Bey’in belinden çeker. Kılıçla otağı ve Kayı damgasını işaret ederek sert konuşur. Dündar Bey’in gözleri dolar zira Ertuğrul Bey’den ağız sözler işitir. Bahadır Bey ise hain planlar içinde Sadettin Köpek’ten destur isteyerek ve Ertuğrul Bey’in kellesini almak için plan yapar.

Ertuğrul Karaca Hisar’ı ele geçirmek için gaza edeceğini söyler. Tekfur Ares’in ise bir savaş planı vardır.

Vezir Sadettin Köpek ise öfkesinden oku kırıyor. Ares ise öfkesinden eline ne geçtiyse fırlatıyor. Ertuğrul Bey’e kaftanını bizzat Sadettin Köpek giydiriyor. Sancar bey yaka paça huzuruna getirtiyor.

Ertuğrul üç beyi olarak “Bu topraklarda devlet benim” diyor.

İlginizi Çekebilir

MEB’in yeni müfredatı onaylandı

Yeni müfredat onaylandı. Talim ve Terbiye Kurulu MEB’in yeni müfredatını onayladı. Okullarda eğitim sistemi yenilendi. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting