Ana Sayfa / Yaşam / Diriliş Ertuğrul 99 bölüm izle
DİRİLİŞ ERTUĞRUL RİVA'DAKİ SETTE ÇEKİLİYOR

Diriliş Ertuğrul 99 bölüm izle

Diriliş Ertuğrul bu hafta neden yayınlanmıyor 20 Aralık Diriliş Ertuğrul 99 bölüm ve olayları. Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni bölümünün yayın akışında yer almamasıyla izleyiciler, Diriliş Ertuğrul neden yayınlanmayacak sorusunu sormaya başladı. Son bölümde Karacahisar Kalesi’nin fetih hazırlıklarına başlamış, Turgut ve Aslıhan’ın düğününün sabahında kaleye saldırmaya karar vermişti. Heyecanın doruk noktalara ulaştığı bu bölümden sonra Diriliş Ertuğrul’un 99. bölümü ne zaman yayınlanacak? Diriliş Ertuğrul yeni bölümde neler olacak? diye merak ediliyor.

TRT 1 Diriliş Ertuğrul 99. bölüm 20 Aralık 2017. Diriliş Ertuğrul bu hafta yayınlanmama nedeni belli oldu. Diriliş Ertuğrul izleyicilerini üzecek haber geldi, Diriliş Ertuğrul yeni bölüm bu akşam yayın akışında yok! Yani Diriliş Ertuğrul’un bu akşam yayınlanacak olan 99. bölümü daha ilerki bir tarihte yayınlanacak. Peki Diriliş’in yeni bölümü ne zaman yayınlanacak ve hangi gelişmeler yaşanacak?
DİRİLİŞ ERTUĞRUL NEDEN YOK?
Diriliş Ertuğrul setinden geçtiğimiz hafta dumanlar yükselmiş ve yangın haberiyle birçok kişi paniklemişti. Diriliş’e verilen zorunlu molanın sebebinin bu yangın olduğu açıklandı. Şirket çalışanları yangını itfaiyeye bildirmesine rağmen tüm kostüm ve kıyafetler yanmıştı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Anadolu Yakası Beykoz İtfaiye Şefliği platoya gelerek yangına müdahale ederken, olayda yalnızca maddi hasar meydana geldiği bildirilmişti.
RESMİ AÇIKLAMA YAPILDI DİRİLİŞ ERTUĞRUL YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?
Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni bölümünün ertelendiğine dair haber Twitter üzerinden yayınlandı. Yapımcılar tarafından bildirilen yeni bölüm tarihi ise 20 Aralık Çarşamba olarak belirtildi.
DİRİLİŞ ERTUĞRUL YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?
Ertuğrul, Karacahisar Kalesi’nin fetih hazırlıklarına başlamış, Turgut ve Aslıhan’ın düğününün sabahında kaleye saldırmaya karar vermişti. Öte yandan bu izdivaca mani olmak isteyen Emir Saadeddin ise, Aslıhan’ın yardımcısı Esma aracılığıyla Turgut ve Aslıhan’ı zehirletmişti. Düğün büyük bir coşkuyla gerçekleşmiş, Ertuğrul ve alpları düğün biter bitmez Karacahisar Kalesi’ne baskın yapmak için harekete geçecekleri sırada Turgut ve Aslıhan’ın zehirlendiğini öğrenmişlerdi. Ertuğrul bu zehirleme hadisesi üzerine ne yapacak? Zehirleyenleri bulabilecek mi? Bu işten kimi mesul tutacak? Bu hadiseye rağmen Karacahisar Kalesi’ni fethedebilecek mi? Turgut ve Aslıhan’ın akıbeti ne olacak? Kurtulabilecekler mi?

İlginizi Çekebilir

Üsküdar öldürülen 3 kişinin isimleri

Üsküdar pastane çatışma öldürülen 3 kişinin isimleri ve yaralıların kimlikleri. İstanbul Üsküdar’da bir pastanede barışmak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting