Ana Sayfa / Kime Ait / e-devlet çalışma izni belgesi alma

e-devlet çalışma izni belgesi alma

e-Devlet çalışma izin belgesi alma nasıl alınır bilgisi. Tam kapanmada çalışacaklar için izin belgesi e-devlet çalışma izin belgesi nasıl alınır neler gerekiyor kimler çalıma belgesi alabilir e devlet üzerinden bilgisi.

e-Devlet çalışma izin belgesi alma yolu, kimler çalışma izin belgesi alacak tam kapanmada ve nasıl alınır bilgisi. Bakanlığın Twitter hesabından yapılan açıklamada, çalışma izni belgesinin e-Devlet üzerinden alınabilmesi için bütün hazırlıkların tamamlandığı belirtildi.

E-DEVLET İZİN BELGESİ ÇALIşMA İÇİN

Buna ilişkin başvuru ekranının e-Devlet’te açıldığı bildirilen açıklamada, tam kapanma döneminde muafiyet kapsamında bulunan iş yerlerinde çalışanların e-Devlet sisteminde yaşanılan yoğunluk nedeniyle endişe ve acele etmelerine gerek olmadığı vurgulandı.

Tam kapanma sürecinde muafiyet kapsamında bulunan iş yerlerince düzenlenen mevcut görev belgelerinin 2 Mayıs Pazar günü saat 24.00’e kadar geçerli olduğu belirtilen açıklamada, ayrıca e-başvuru sistemine erişim güçlüğü yaşanması halinde ilgili formun manuel olarak doldurulup çalışan ve iş yeri/firma yetkilisi tarafından imzalanarak görev belgesinin kullanılabileceği kaydedildi.

Açıklamada, “Kimsenin mağduriyet yaşamaması ve muafiyetlerin kötüye kullanılmaması için her türlü tedbirimizi aldık.” ifadesi kullanıldı.

İlginizi Çekebilir

27 bin Angus İskenderun’da

İskenderun ilçesi angus koktu. 27 bin Angus kesimlik olarak Türkiye’ye getirildi. Türkiye Brezilya7dan 27 bin …

Sınırsız Hosting