Ana Sayfa / Kadınca / Ecem Erkek neci ve kim, nereli?

Ecem Erkek neci ve kim, nereli?

Oyuncu Ecem Erkek kaç yaşında aslen nereli ve kim. Altın Kelebek ödülünde inan yerine hayvan diyen sanatçı kız Küresellerin yeni piyonu mu?

Oyuncu Ecem Erkek nereli, yaşı, eğitimi ve kimdir. Ecem Erkek hangi ödül töreninde köpeklerden bahsetti.

ECEM ERKEK NE DEMİŞTİ

İsrail binlerce Gazzeli çocuk öldürürken Altın Kelebek’te ödül alan Ecem Erkek: “Köpeğim çok şanslı ve mutlu. Köpeklerle sağlıklı ve ortak yaşamı sağlayabileceğimizi düşünüyorum.”

Ecem Erkek Kimdir ?

Ecem Erkek (d. 24 Haziran 1989, Ankara), Türk oyuncu. 1989 yılında Ankara’da doğdu. Aslen Sivas, İmranlılıdır. 2006 yılında Ankara Ömer Seyfettin Lisesi’nden mezun olduktan sonra oyuncu olmaya karar vererek 2007-2008 yılları arasında Mamak Belediyesi Konservatuvarında tiyatro eğitimi ve 2008 yılında Hacettepe Üniversitesi Türkçe Topluluğu’nda diksiyon eğitimi dersleri almıştır.

2009 yılında Ankara Sanat Tiyatrosu’nda kursiyerlik yapmış, sonrasında ise 2010 yılında Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Tiyatro Anasanat Dalı bölümünü kazanmış, bu bölümden 2015 yılında mezun olmuştur. Oyunculuk kariyerine tiyatro oyunlarıyla başlayan oyuncu; Amerikan Rüyası, Woyzeck, Üç Kuruşluk Opera, Tersine Dünya, Romeo & Juliet ve Şark Dişçisi gibi oyunlarda yer almıştır. 2017’de Star TV’de yayınlanan Hayat Sırları dizisinde yer alan oyuncu,daha sonra Show TV’de yayınlanan Güldür Güldür Show isimli tiyatro oyununun kadrosuna katılmıştır. 2018 yılında Hakan: Muhafız dizisinde iki bölümde yer alan oyuncu, 2020 yılında 46. Altın Kelebek Ödüllerinde En İyi Kadın Komedi Oyuncu adayı olmuş,[6] ödül etkinliği 2020 İdlib saldırısı nedeniyle iptal edilmiştir. Daha sonra gerçekleştirilen törende ödülü kazanmıştır.

İlginizi Çekebilir

Uraz Kaygılaroğlu erkekle öpüştü

Oyuncu Uraz Kaygıroğlu tiyatro sahnesinde erkek erkeğe öpüştü. Uraz Kaygıroğlu rol arkadaşı erkek oyuncuyu dudaklarında …

Sınırsız Hosting