Ana Sayfa / Kadınca / EDHO 80. bölüm ve fragmanı

EDHO 80. bölüm ve fragmanı

Yeni bölüm Eşkiya Dünyaya Hükümdar olmaz 14 Kasım salı olayları, fragmanı ve son gelişmeleri. EDHO 80. bölüm (Edho son bölüm) ne olacak, Hızır ve adamları cezaevinden çıkabilecek mi, Meryem, racon mu kesecek ve Hızır Ali nasıl bir hata yapacak bilgileri. 

EDHO son bölüm 14 Kasım atv. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 80. bölüm ve olayları. Atv’nin ve ekranların en sevilen dizilerinden olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu hafta yayınlanacak 80. bölümüyle de izleyiciyi ekranlara kilitleyecek..
80. BÖLÜM EDHO NE OLUYOR

Hızır Çakırbeyli’nin masadaki yerine geçen Meryem, ailesine zarar verecek düşmanlarını ortaya çıkarmak konusunda kararlıdır. Kocasının hasretinin sızlattığı yüreğine taş basar, gözyaşlarını içine akıtıp planlarını uygulamaya devam eder.

Karısının nasıl bir plan yaptığından bihaber olan Hızır ise endişelidir. İçerideki herkes dışarıdan hayırlı bir haber beklerken karşılarında şer bulurlar. Aynı koğuşu paylaşan dostlardan önce Tipi’ye değen Mürsel’in tehditleri, o koğuştan birinin canını yakacaktır….
Diğer yandan Ceylan, Alparslan ve İlyas’ı da yanına alarak bir intihar görevine girişir. Tüm bunlar olurken sakinliğiyle dikkat çeken Ünal Kaplan çatışmaktansa uzlaşmaktan yanadır. Bunun mümkün olmasını sağlayacak plan ise Ekrem’in kızı Selda ve Hızır Ali üstünden yapılır. Bütün bu karmaşa ortamında etrafında olup biteni fark edemeyecek kadar kör olan Hızır Ali’nin yaptğı hatalar Çakırbeyli hanesinin kapılarının dışında kalmasına neden olacaktır..

İlginizi Çekebilir

Bahar Candan ölmek istedi

Silivri Cezaevi intihar girişimi ile sarsıldı Bahar candan canını kıymak istedi. Bahar Candan’ın bileklerini keserek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting