Ana Sayfa / Kadınca / EDHO bitiyor söylentisi
OKTAY KAYNARCA MERYEM UZERLİ

EDHO bitiyor söylentisi

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin iki haftadır yayınlanmaması üzerine dizi yayından mı kaldırıdı, EDHO final mi yapacak diye soruluyordu. Oktay Kaynarca dizinin akibeti ile ilgili açıklama yaptı. Son günlerde Meryem Uzerli ile Oktay Kaynarca arasındaki yakınlaşmanın aşk mı söylentisi de sürürken bakın yapılan son açıklama ne. 

Yeni bölüm Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yayınlanmama nedeni belli oldu. Oktay Kaynarca EDHO için açıklama yaptı ve dizinin bitmediğini açıkladı.

EDHO SON BÖLÜM ATV’DE

Meryem Uzerli’nin dahil olduğu Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz ciddi bir izleyici kitlesine sahip. “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz” dizisinin başrol oyuncu Oktay Kaynarca, dizinin 2 haftadır neden yayınlanmadığı konusuna sosyal medyadan yaptığı açıklamayla yanıt verdi.
Atv’nin sevilen dizisi “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz” yeni bölümü geçen hafta ekranlara gelmemişti. Dizinin sıkı takipçileri neden yayınlanmadığı konusunda açıklama beklentisi sonuçsuz kalmıştı. “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz” yeni bölümü bu hafta da yayınlanmayınca dizinin biteceği yönünde iddiaları yayılmaya başladı.Söylentilerin sosyal medyada yoğunlaşması üzerine dizinin başrol oyuncu Oktay Kaynarca, konuya açıklık getirmek için Instagram hesabından bir paylaşımda bulundu. 2017 yılına girilmesiyle reklam anlaşmalarının yenilendiğini hatırlatan Kaynarca, dizinin bu gerekçeyle iki haftadır yayınlanmadığı belirtti. Dizinin erken final yağacağı iddialarını yalanlayan oyuncunun paylaşımında şu sözlere yer verdi;

“Sanırım herkes bölümün yayınlanmaması ile ilgili bir açıklama bekliyor ama tam olarak söylemek gerekirse sevgili EDHO cular.. Her sene sezon ortası, yani Ocak ayında bütün şirketlerin bütçelerinin yeniden yapıldığı dönemdir.Yani iki ya da üç hafta ara verilir.. Bütün hazırlıklarımız ve yeni bölümün çekimleri bütün hızıyla devam etmektedir..İlgileriniz sabrınız ve sevginiz için çok teşekkür ederiz..”

İlginizi Çekebilir

Gaddar final bölümüyle veda ediyor

Gaddar son final bölümü izle. NOW Gaddar dizisi 20. bölüm final bölümü oldu. Başrollerinde Çağatay …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting