Ana Sayfa / İlginç / EDHO yeni bölüm (67. Bölüm EDHO fragmanı)
CAN GÜRZAP EDHO RÜSTEM OLDU

EDHO yeni bölüm (67. Bölüm EDHO fragmanı)

Son bölüm Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Rüstem kim ve yeni bölüm fragmanı. 67. bölüm EDHO fragmanı ve Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 66. bölüm olayları ve gelişmeleri. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm ile ekrana gelmesinin ardından yeni bölüm ile araştırılmaya başlandı. Son bölümün son sahnesine Rüstem’in dahil olduğu dizide, merak katsayısı tavan yaptı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümünde neler olacağını araştıran takipçiler, dizinin yeni bölümünde ekrana gelecek olan karelerin ne yönde olacağını sorguladı. İşte, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

EDHO 67. bölüm fragmanı ve 66 bölüm Eşkiya Dünyaya Hükümdar olmaz haberleri. EDHO son bölüm ve yeni bölüm EDHO Rüstem kim soruları. İşte Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine Rüstem rolüyle katılan ünlü oyuncu. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin dün akşam yayınlanan son bölümünde nefes kesen anlar yaşandı. Dizinin izleyicileri merakla yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusuna yanıt ararken, Rüstem karakteri de final sahnesinde diziye giriş yaptı. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin son bölümünde neler yaşandı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi dün akşam ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine yine nefes kesen dakikalar yaşattı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren soluksuz takip edilen dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da dün akşam heyecan doruktaydı. Dizinin dün akşam yayınlanan son bölümünde binbir tehlikeli planla masaya getirilmeye çalışılan Rüstem nihayet Türkiye’ye ayak bastı. Hızır yalanların saklanmasını daha fazla sağlayamayacağından endişeliydi. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi.

CAN GÜRZAP RÜSTEM ROLÜYLE EDHO’DA

Suzi ve İlyas arasındaki yakınlaşma aşka dönüşüyor. Her fırsatta Suzi’yi araştıran İlyas en sonunda ona karşı olan hislerini anlatıyor.

Yeni bölümde, Binbir tehlikeli planla masaya getirilmeye çalışılan Rüstem nihayet Türkiye’ye ayak basar. Hızır yalanların saklanmasını daha fazla sağlayamayacağından endişelidir. Bu yüzden Rüstem ve Avni’nin bir an önce masada yok edilmesini ister. Davut ise bu konuda acele davranılmaması taraftarıdır çünkü onun savaşı ve planları daha büyüktür.

Serkan’ın eylemlerinde ona yardımcı olmaları için ceza evinden çıkarıp ortalığa saldığı adamlar Hızır’ın gazabından nasiplerini alırlar. Buna karşılık olarak Serkan da ona ayak bağı olan Hızır’ı yakınlarıyla tehdit eder. Ünal’ın Ceylan ile aynı evde kalması Hızır’a oldukça rahatsızlık vermektedir. Son dönemde etrafında oynanan oyunlardan bunalan Meryem ise isyan eder. Esra ve İlyas’ın da büyük günü gelip çatmıştır. Tüm aile boşanmaya mani olmaya çalışırken İlyas tehlikeli sularda yüzmeye devam eder. Boğulması ise an meselesidir.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmazın son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Rüstem geldi

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’daki Rüstem kimdir?

EDHO RÜSTEM (CAN GÜRZAP NERELİ, YAŞI VE KİMDİR)

Can Gürzap (d. 26 Mayıs 1944, İstanbul), Sinema, Tiyatro ve dizi oyuncusu, yazar, eğitmen.

İlk tiyatro eğitimini, kendisi gibi sanatçı olan babası Reşit Gürzap’tan alan sanatçı, 1962’de Kadıköy Maarif Koleji’ni tamamladıktan sonra Ankara Devlet Konservartuarı Tiyatro Bölümü’nü bitirdi ve Londra’da Central School of Speech and Drama’da eğitim gördü. Ankara Devlet Tiyatrosu’nda yönetmen ve oyuncu olarak görev yaptı. Konservatuarda öğretmen olarak derslere girdi. TRT’de radyoya birçok radyo tiyatrosu hazırladı. 1971 yılında Arsen Gürzap ile evlendi. 1978′ de İstanbul Devlet Tiyatrosu kurucu müdürü oldu. Çevirmenlik ve senaryo yazarlığı (Yorgun Savaşçı – 1993) da yapan sanatçı, halen kurucusu olduğu Dialog sunuculuk ve dil okulunda görev yapmakta, sinema ve dizi filmlerde rol almaktadır.

Sanatçı, 2004 yılında Kadıköy Maarif Koleji ve Anadolu Lisesi Mezunlar Derneği tarafından Kristal Martı ödülüne layık bulunmuştur.

Can Gürzap ayrıca League of Legends isimli oyun Azir isimli karakteri seslendirmiştir.

Eserleri
Söz Söyleme Ve Diksiyon, Remzi Kitabevi, Ekim 2006
Konuşan İnsan, Yapı Kredi Yayınları, Ocak 2004
Perde Arkasından, Remzi Kitabevi, 2012

İlginizi Çekebilir

Rapçi Çakal’dan çocuklara müstehcen şarkı

Rapçi Çakal’ın müstehcen şarkısı. Okul çocuklarına müstehcen şarkı. Bursa’nın Merkez Osmangazi ilçesindeki Dr. Necla Yazıcıoğlu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting