Ana Sayfa / Manşet / Efkan Ala’nın dövmesi

Efkan Ala’nın dövmesi

Efkan Ala koluna EVET dövmesi yaptırdı. Eski İçişleri Bakanı Efkan Ala, Bursa’da dövme yaptırdı kendine. Eski İçişleri Bakanı Efkan Ala, referandum çalışmaları kapsamında gittiği Bursa’da evet çadırını gezip, koluna evet dövmesi yaptırdı.

Dövme yaptıran ünlüler arasına eski İçişleri Bakanı Efkan Ala da katıldı. Efkan Ala koluna geçici EVET dövmesi yaptırdı Bursa’da. AKP Bursa Milletvekili Efkan Ala, Bursa’da partisinin referandum çalışmalarına katıldı. Vatandaşlarla sohbet eden Ala, 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’ndaki ‘evet’ çadırını gezdi. Burada koluna geçici ‘evet’ dövmesi yaptıran Ala, ardından vatandaşların sıkıntılarını dinleyip, hatıra fotoğrafı çektirdi.
Daha sonra ‘evet otobüsüne’ geçen Ala, burada da bir süre vatandaşlarla sohbet etti. referandum çalışmalarının şenlik havasında geçtiğini vurgulayan Ala, “Bizim en kıymetli varlığımız sandık. Türkiye’nin önünü açacak halk oylamasını gidiyoruz. Büyük bir memnuniyet var. Sandıkta memleketin önüne çıkacak sonuç bir araya gelecektir. Türkiye 16 Nisan’da bir siyasi otobana sahip olacak” açıklamasını yaptı.

İlginizi Çekebilir

Çankırı’da Muhtar, muhtar adayını öldürdü

Çerkeş’te muhtar, muhtar adayını bıçakla öldürdü. 31 Mart seçimleri öncesi muhtarlık yarışmalarında kan dökülmeye devam …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting