Ana Sayfa / Kadınca / El titremesini geçirme
EY TİTREMESİ NEDENLERİ

El titremesini geçirme

Panik anlarında titreyen eller için ne yapılmalı sorusunun yanıtını bulduk. Özellikle kadınlar bir yere yetişmek istedikleri zaman hızlı makyaj yapmak isterler ve paniğe kapıldıkları anlarda elleri titrer işleri yavaşlar. işte el titremesini basitçe geçirebileceğiniz bir yolu keşfettik ve sizlerle paylaşmak istedik.

Elimiz panik anlarında titrer. Kadınlar böyle anlarda paniğe kapılır. İşte el titremesini kolayca geçirebileceğiniz o basit yöntemi yazıyoruz. Gün içerisinde elleriniz titrediği için çoğu aktiviteyi hızlıca yapamıyor ve bu durumdan fazlasıyla şikayetçiyseniz müjdemizi isteriz: İşte el titremesini anında durduran ve çoğu kişi tarafından bilinmeyen O yöntem…
El titremesinin birden fazla nedeni var: stres, beslenme, kötü alışkanlıklar, hareketsizlik… Neyse ki günlük yaşamda çoğu şeyi “yavaş” yapmamıza sebep olan bu titremeyi saniyesinde durduracak bir yöntem öğrendik; belki titremeyi sonlandırmıyor ama kesinlikle ANINDA durduruyor!Her zaman “acelesi” olan kadınların en büyük dertlerinden biri el titremesidir. Özellikle de göz makyajı yaparken, oje sürerken hatta kaş alırken bile bu titreme yüzünden 5 dakikada yapacağımız şey en az 15 dakika sürüyor.
Peki, anlık olarak el titremesini nasıl durdurabiliriz? Bunun cevabı o kadar kolay ki...Hangi elinizle (sol ya da sağ) iş yapıyorsanız o elle aynı taraftaki ayağınızı sıkın; nasıl ki elinizi yumruk yapıyorsunuz, ayak parmaklarınızı da o şekilde içeriye doğru kavrayın.
Bu hareketi yaptıktan sonra elinizin titremesinin azaldığını hatta elinizi çok rahat kullanabildiğinizi fark edeceksiniz.

İlginizi Çekebilir

Uraz Kaygılaroğlu erkekle öpüştü

Oyuncu Uraz Kaygıroğlu tiyatro sahnesinde erkek erkeğe öpüştü. Uraz Kaygıroğlu rol arkadaşı erkek oyuncuyu dudaklarında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting