Ana Sayfa / Yaşam / Gökhan Survivor’dan elendi (Dün gece survivor elenen 4 Haziran)

Gökhan Survivor’dan elendi (Dün gece survivor elenen 4 Haziran)

Survivor’dan dün gece elene isim Gökhan oldu. Survivor 2017 dün gece elenen 4 haziran isim belli oldu. Adem, İlhan ünlülerden aday olurken Gönüllülerden Gökhan ve Elif potaya girmişti. 

Survivor’dan dün gece 4 Haziran yayını elenen isim gönüllülerden Elif oldu. Survivor 2017 gönüllülerden Gökhan ve Elif potaya girdi ardından da dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlülerden Adem ve İlhan potaya girdi. Son Survivor SMS sıralamasına göre de Gökhan Gözükan elendi.

GÖKHAN GÖZÜKAN KİMDİR NERELİ YAŞI
Gökhan Gözükan, 1983 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Şu an 35 yaşında olan Gökhan Gözükan, birçok Survivor ve diğer yarışma izleyicilerinin merak konusu olmayı kısa sürede başardı. Gökhan Gözükan, bugüne kadar boks, vücut geliştirme, modellik, oyunculuk gibi işlerle yakından ilgilendi. Ancak Gökhan Gözükan’ın kendisini en çok adadığı boks oldu.

Instagram sayfasında 43 bin takipçisi olan ve instagram hesabını yarışmaya katılmadan önce aktif bir şekilde kullanan Gökhan Gözükan, genelde boks ve vücut geliştirme ile ilgili fotoğraflar yüklüyordu. Bu da merak edenlere en çok neyi sevdiği ve neyin ilgisini çektiği hakkında fikir veriyor. 1.92 boyunda ve 86 kilosu olan Gökhan Gözükan, geçmişte başarılı oyunculuk ve dizi deneyimleri de yaşamıştı.
Survivor 2017’nin gönüllüler takımında etkili karakteri sayesinde dikkat çeken Gökhan Gözükan, takım arkadaşı Volkan ile girdiği tartışma ile de bir dönem yarışmayı izleyenlerin ilgi odağı haline gelmişti. Güçlü ve dikkat çeken vücut yapısını geçmişteki mankenlik deneyimine ve vücut geliştirmeye ve spora olan ilgisine borçlu olan Gökhan Gözükan, bu sayede kadın izleyicilerin de dikkatini çekmeyi kısa sürede başarmış gözüküyor.

SURVIVOR GÖKHAN GÖZÜKAN’IN İLGİLENDİĞİ DİĞER İŞLER VE DİZİ GEÇMİŞİ

Survivor Gökhan Gözükan, modellik, boks ve vücut geliştirme haricinde bugüne kadar gayrimenkul, web tasarım ve dijital reklamcılık gibi işlerle de uzun süre uğraştı. Gökhan Gözükan, şimdiye kadar saydığımız bütün bu işler ve Survivor 2017 gönüllüler takımı yanı sıra, Kaderimin Yazıldığı Gün dizisiyle de bir süre ekranlarda boy göstermiş ve bu dizi sayesinde de birçok hayran edinmişti. Dizide edindiği hayran kitlesinin de yarışmayı takip ettiği ve Gökhan Gözükan’ı yakından takip edip desteklediği biliniyor. Gökhan Gözükan, bütün bunlar yanı sıra sıkı bir Beşiktaş taraftarı, ayrıca bale sanatçısı Seda İnci ile nişanlı olduğu da biliniyor.

SURVIVOR 2017 YARIŞMASINDA GÖKHAN GÖZÜKAN’IN PERFORMANSI

Gökhan Gözükan, hem kazanmaya odaklı ve hırslı bir yapıya sahip, hem de vücut geliştirme ve spor ile, boks ile yıllarca uğraşmanın getirisini bazı oyunlarda avantajı olarak kullanabiliyor. Güçlü fiziksel yapısı ile rakiplerine karşı da güçlü bir rakip olarak ön plana çıkan Gökhan Gözükan, 10. Haftada elemeye katılan 4 isimden biri olmuştu. Daha önce gönüllüler takımından takım arkadaşı Volkan ile sert bir tartışmaya giren Gökhan Gözükan, bu arkadaşının dokunulmazlık kazanması ile eleme adaylarından biri olmuştu.

SURVİVOR ELİF ASLEN NERELİ, YAŞI, İŞİ

Elif Şadoğlu gösterdiği performans ile gönüllüler takımının favorilerinin birinden olduğu gösterdi. Elif Şadoğlu geride kalan süreçte dikkat çeken yarışmacıların başında geliyor. Peki Survivor Elif Şadoğlu kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte bu soruların cevabı ve tüm detaylar haberimizde…

Survivor Elif Şadoğlu 1992 doğumludur. Ataşehir’deki bir spor merkezinde Fitness Eğitmenliği yapmaktadır. Elif Şadoğlu, 2014 TVG ve Fitness şampiyonasında Avrupa Vücut Geliştirme Fitness şampiyonu oldu.

Elif Şadoğlu sıradışı fiziği ve Kim Kardashian’ı anımsatan poposuyla dikkat çekiyor. Peki kimdir Elif Şadoğlu, asıl mesleği ne, sevgilisi var mı, instagram hesabındaki görüntülerde neler var?
Elif Şadoğlu’nun önce instagram paylaşımları ile başlayalım. Özel hayatına dair ser verip sır vermeyen Elif Şadoğlu, sevgilisi ya da ailesinden tek bir kare bile paylaşımda bulunmamış. Instagram hesabını tamamen kendine ayıran Elif Şadoğlu iş arkadaşları ya da sıradan kız arkadaşlarını dahi göstermiyor. Elif Şadoğlu’nun özel hayatı merak konusu olurken, vücudunun değişik açılardan çekilmiş bir çok görüntüsü bulunuyor. Özel bir spor merkezinde fitness eğitmeni olarak çalışan Elif Şadoğlu, İstanbul’da yaşıyor.
Survivor yeni sezon tanıtımında ‘Hayatta hayatı ya en iyi yapacaksın, ya da en iyi yapana bırakacaksın sözleriyle iddiasını ortaya koyan Elif Şadoğlu, 1992 yılında doğdu. İnstagram hesabından paylaştığı fotoğraflarla dikkat çeken ve kaslı vücuduyla verdiği pozlarla sportmen kişiliğini yansıtan genç Survivor yarışmacısı, Ataşehir’deki bir spor merkezinde Fitness Eğitmenliği yapıyor. Fitness alanında uzmanlaşan Elif Şadoğlu, 2014 TVG ve Fitness şampiyonasında Avrupa Vücut Geliştirme Fitness şampiyonu oldu.
Survivor’a katılacağını İnstagram hesabından duyuran Elif Şadoğlu, adaya gitmeden önce sevdiklerine ve takipçilerine şu sözlerle damga vurdu; “Buraya ne yazılır kelimelere dökmek çok zor. Ailem, canım arkadaşlarım… En motivasyon dolu günlerimdiniz. Zor bir savaş ama eminim üstesinden gelebilirim, gelebiliriz. Yanımda olduğunuz için teşekkür ederim. Her zaman kalbimdesiniz, aklımdasınız. Hepinizi çok seviyorum. İyi ki varsınız. Dualarınızı eksik etmeyin.”

İlginizi Çekebilir

Almanya Mehmet’i arıyor

Dortmund kentinde bir Türk katliam yaptı polis kaçan Mehmet Ö.yü arıyor. Almanya, korkunç Türk Mehmet’i …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting