Ana Sayfa / Genel / Emre Mor’un Galatasaray sözleşmesi

Emre Mor’un Galatasaray sözleşmesi

Galaktasaray’ın Emre Mor’a ödeyeceği para ve Emre Mor transferi iddiaları. Galatasaray, Emre Mor’u renklerine bağlıyor. Fatih terim,Emre Mor’u Galatasaray’a getiriyor. İmparator, A Milli Takımdaki eski gözdesini Galatasaray’a istedi, ilk görüşmede önemli bir söz alındı. 2018-19 sezonu için Şampiyonlar Liginde iddialı bir kadro hazırlığında olan Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, planlarını yaptı. Terim’in, yeni sezonda kadroda görmek istediği isimlerden biri de A Milli Takım’a kazandırdığı Emre Mor oldu.

Emre Mor Galatasaray’a geliyor. Galatasaray’ın Emre Mor’a ödeyeceği ücret ve transferin ayrıntıları netleşiyor. UEFA’nın bütçe kısıtı yada ‘sattığın kadar al’ yani bonservis bedeli sınırlaması getirmesi beklenen G.Saray’da, Terim ‘kirala formülü ile kulübe mali yani bonservis yükü de getirmeden yıldızları da kadrosuna katmanın hedefinde…

EMRE MOR GS’DE KİRALIK OYNAYACAK

Emre Mor’dan söz “ Türkiye’ye gelirsem tek adresim Galatasaray” Ve Galatasaray kulübü de Emre Mor’un menajeri Bektaş Demir görüştü. Terim faktörü de Galatasaray’ın Emre Mor’un transferinde öne geçmesini sağladı. Sezon başında Borussia Dortmund’da Vigo’ya 13 milyon Euro bonservis bedeli karşılığında alınan ancak hayal kırıklığı yaratan Emre Mor’u, kiralamak için G.Saray geri sayıma geçti. Emre Mor, kariyerinde özel bir yeri olan Fatih Terim için G.Saray’a önemli bir söz verdi. Henüz geleceği hakkında kesin bir karar vermeyen Emre G.Saray kulübü ve Terim’e “ Türkiye’ye gelirsem, forma giyeceğim tek kulüp Galatasaray olacaktır” dedi.
Emre’nin kiralanması hem kontenjanın dolmaması hem de önemli bir oyuncunun kazandırılmasını isteyen Terim, talebini Başkan Cengiz ve Albayrak’a iletti.
Kısacası sarı kırmızılı yönetim, Emre’nin Süper Lig’e gelmesi halinde adresinin sarı kırmızılı takım olacağının sözünü aldı. Galatasaray Celta’ya “Parlatalım” diyecek. Bu sezon Celta Vigo forması ile sadece 1 gol ve 3 asistle hayal kırıklığı yaratan Emre Mor, hakkında İspanyol ekibinin de kararı bekleniyor. Celta Vigo’nun disiplinsiz hareketleri nedeniyle de kadro dışı bıraktığı Emre Mor için G.Saray, Şampiyonlar Ligi faktörünün de etkisi ile “Bize kiralayın, Emre’nin Şampiyonlar Liginde de Galatasaray forması ile iyi bir sezon geçirmesini sağlayalım” ikna etmeyi planlıyor. G.Saray, hem genç oyuncunun hem de İspanyolların kararını beklemeye geçti.

İlginizi Çekebilir

Çin arabalarına yüzde 40 ek vergi

Türkiye, Çin’den gelen arabalara ek yüzde 40 vergi uygulayacak. Çin otomobillerine ek vergi geliyor. Çin’den …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting