Ana Sayfa / Kime Ait / En uygun evlilik kredisi Halkbank’ta

En uygun evlilik kredisi Halkbank’ta

Halkbank evlilik ve düğün kredisi faiz oranları ve verilen miktar. En ucuz faizli düğün kredisi ve bireysel ihtiyaç kredisi veren bankalar. Bankaların evlilik ve düğün için verdiği kredi paketi ve tutarı ile aylık ödemeleri bilgisi. 

Evleneceklere ya da düğün yapıp ev kuracaklar için en uygun banka kredisi mutlaka bulunur. Bu bankalardan biri de Halkbank’tır.  Halkbank ihtiyaç kredisi son dönemin en avantajlı kampanyası olarak karşımıza çıkıyor.

Eğitim, sağlık, seyahat gibi tüm ihtiyaçlarınızda Halkbank İhtiyaç Kredisi her zaman imdadınıza yetişir.

Evinizdeki eşyaları yenilemek, tadilat yaptırmak, otomobilinize bakım yaptırmak veya evlenmek için nakit ihtiyacınız varsa hiç beklemeyin.Her türlü nakit ihtiyacınızı rahatça karşılayabileceğiniz krediniz Halkbank’ta.

Avantajlı Halkbank Bireysel Kredilerinden faydalanmak için gerekli belgeler ile en yakın Halkbank Şubesine başvurabilirsiniz.

Toplam maliyet oranları örnek vade ve tutar üzerinden hesaplanmıştır.

Tahsis ücretine %5 Banka Sigorta Muamele Vergisi (BSMV) dahil edilmiştir.

Hayat sigortası primi, müşterinin yaşı, cinsiyeti ve kredi tutarına bağlı olarak değişmekte olup, 10.000 TL 48 ay vadeli kredi kullanan 35 yaşında erkek müşteri için bir yıllık sigorta primi 30 TL’ dir.

Avantajlı Halkbank Bireysel Kredilerinden faydalanmak için gerekli belgeler ile en yakın Halkbank Şubesine başvurabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Ali Çelik neci, nereli ve kim (Hakkari Valisi)

Hakkari Valisi Ali Çelik aslen nereli, yaşı, eğitimi ve kimdir bilgileri. Hakkari Kayyım Belediye Başkanı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting