Ana Sayfa / Kadınca / Engin Altan Düzyatan Vakıfbank reklamı ücreti

Engin Altan Düzyatan Vakıfbank reklamı ücreti

Engin Altan Düzyatan’ın Vakıfbank reklam filminden aldığı ücret ve Diriliş Ertuğrul’dan ayrılıp ayrılmayacağı belli oldu. Engin Altan Düzyatan Diriliş Ertuğrul dizisinden dizi final yapıncaya kadar ayrılmayacak. Reklam filminden 6 milyon TL aldığı konuşulan Engin Altan Düzyatan, Diriliş Ertuğrul’dan ayrılacağı iddialarına “Bu yıl bitmezse bırakmaktan yana değilim” dedi.

Diriliş Ertuğrul’da Engin Altan Düzyatan furyası sürecek dizi final yapıncaya kadar. Vakıfbank Engin Altan Düzyatan reklam filmi ve Engin Altan’ın reklam ilminden kazandığı para. Engin Altan Düzyatan, yaklaşık 6 milyon TL aldığı iddia edilen Vakıfbank Reklamının Çırağan Sarayı’nda düzenlenen basın toplantısında soruları yanıtladı. Hayatında rakamlardan çok duyguların ön planda olduğunu söyleyen oyuncu, “Matematik değil, duygu insanı oldum. Rakamlar benim için önemli değil. Duygularla iş yapan biriyim” dedi.
Düzyatan, Çorlu’daki çekimlerde hastalandığını, antibiyotik ve vitamin desteğiyle kamera karşısına geçtiğini söyledi.
“ÇOCUĞUMUZ İÇİN EV ALDIK”

Yatırımdan fazla anlamadığını belirten oyuncu, “Bitcoin gibi akımları riskli buluyorum. Çok zor kazanıyoruz. Daha fazla kazanmak gibi bir derdimiz yok. Elimizde tutmak önemli. Tabii yatırım yapıyoruz. Çocuğumuz için ev aldık” şeklinde konuştu.
“BIRAKMAKTAN YANA DEĞİLİM”

Rol aldığı Diriliş Ertuğrul’u bırakacağı iddialarını da yanıtlayan oyuncu, “Reytinglerimiz çok yüksek, insanın bırakası gelmiyor. Bu yıl bitmezse bırakmaktan yana değilim” ifadelerini kullandı.

İlginizi Çekebilir

Bahar Candan ölmek istedi

Silivri Cezaevi intihar girişimi ile sarsıldı Bahar candan canını kıymak istedi. Bahar Candan’ın bileklerini keserek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting