Ana Sayfa / Manşet / Fatih Portakal Fox’tan ayrılıyor mu?
FATİH PORTAKAL

Fatih Portakal Fox’tan ayrılıyor mu?

FOX TV Fatih Portakal ayrılıyor mu? Fatih Portakal hangi kanala geçiyor ve son iddialar ne ve Fatih Portakal ne diyor? FOX Haber’in ekran yüzü Fatih Portakal, kanaldan ayrılacağı iddialarına Twitter hesabından cevap verdi. Portakal, kanal yönetiminin istemesi halinde kanaldan ayrılacağını söyledi.

Fatih Portakal FOX TV’den gidiyor mu son açıklama ne? Televizyon dünyasında yıldızlar kaymaya devam ediyor son iddia FOX TV yönetiminin ana haber spikeri Fatih portakal ile yollarını ayıracağı iddia ediliyor. Peki Fatiph Portakal bu iddialara ne dedi? FOX TV, Walt Disney’in 21st Century tarafından 52,4 milyar dolara satın alındı. Haberin duyulmasının ardından sosyal medyada Fatih Portakal’a ilişkin kanaldan ayrılacağı iddiaları yer aldı.
TWITTER’DAN CEVAP VERDİ
FOX Haber’in ekran yüzü Fatih Portakal, kanaldan ayrılacağı iddialarına twitter hesabından cevap verdi.
“YÖNETİM BENİ İSTEMEZSE DEMİR ATACAK HALİM YOK”
Twitter’dan kendisiyle ilgili “ayrılacak” iddialarına cevap veren Fatih Portakal, “Beni benden çok düşünenlere teşekkür ediyorum” dedi, istenmesi halinde kanaldan ayrılacağını duyurdu.
İşte Portakal’ın açıklaması:
Merak edenlere gelsin: Beni benden çok düşünenlere teşekkürler. Yeni patron kal derse kalırım, istemiyorum derse demir atacak halim yok giderim, arkama bile bakmadan. Önümdeki aydınlık beni mutlu etmeye yeter.

İlginizi Çekebilir

Yeni konut düzenlemesi

Konut yeni düzenleme Mehmet Şimşek duyurdu. Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, kentsel dönüşümün finansmanıyla …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting