Ana Sayfa / Genel / FB kongresi başladı 2-3 Haziran

FB kongresi başladı 2-3 Haziran

Fenerbahçe kongresi 2-3 haziran başladı. Yeni Fenerbahçe başkanı Aziz Yıldırım mı yoksa Ali Koç mu olacak yarın belli oluyor. Son dakika Fenerbahçe kongresi gelişmeleri ve tüm ayrıntıları. Fenerbahçe’de seçim heyecanı resmen başladı. Sarı-lacivertli kulübün 2 gün sürecek kongresinde start verildi.

Son dakika Fenerbahçe kongresi ayrıntıları ve kongre süreci 2 Haziran ve 3 Haziran. Fenerbahçe başkanlık seçimi için oy kullanma 3 Haziran. 2 haziran Fenerbahçe kongresi yaşananlar ve adayların ilk konuşması. Ali koç ve Aziz yıldırım kongre yerine geldi. Şükrü Saraçoğl’nda devam eden Fenerbahçe kongresi tüm ayrıntıları ve gelişmeleri. Fenerbahçe Başkan Adayı Ali Koç, Kadıköy Ülker Stadyumu’nda alkışlarla karşılandı. Sarı-lacivertli kulübü daha aydınlık bir geleceğe taşımak istediğini her fırsatta dile getiren Koç’a yoğun bir ilgi olması dikkati çekti.

Ali Koç’tan sonra Fenerbahçe’nin mevcut başkanı Aziz Yıldırım da Ülker Stadyumu’na geldi ve yerini aldı.

REKOR KATILIM
Ülker Stadı’nın iki gün boyunca ev sahipliği yapacağı seçimde 26 bin 2 kişinin oy kullanma hakkı bulunuyor. Genel Kurulun ikinci gününde ise oy verme işlemi 10:00’da başlayacak ve 17:00’de sona erecek.

DİVAN BAŞKANLIĞINA VEFA KÜÇÜK SEÇİLDİ
Fenerbahçe’nin Olağan Seçimli Genel Kurulu’nda Divan Başkanlığına oy birliği ile Vefa Küçük seçildi. Küçük, ”Hayırlı bir günde Ramazan Ayı’da yönetime talip olanların yarışını yönetmek, sandıklarda emniyeti sağlamak için Fenerbahçe tarihinin en geniş katılımlı Genel Kurulu’nda bizi göreve seçtiğiniz için teşekkür ediyorum” dedi.

BAŞKAN ADAYLARI TEZAHÜRATLA KARŞILANDI
Fenerbahçe Olağan Genel Kurulu için stada gelen başkan adayları tezahüratlarla karşılandı. İlk olarak Ali Koç giriş yaparken, sonrasında Aziz Yıldırım tribüne geldi. İki başkan adayı da üyeler tarafından alkışlar ve tezahüratlar ile karşılandı.YILDIRIM UYARI!
Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, kendisine tezahüratlarla destek veren kongre üyelerini, “Sınavlar yapılıyor” diyerek uyardı.

İlginizi Çekebilir

Kredi kartları patladı, kriz derin

Kredi kartları yeni taksit düzenlemesi geliyor. Kredi kartı borçları patladı, kredi kartı borçluları ödeyemez durumda. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting