Ana Sayfa / Kime Ait / Ferit Şahenk’in satılık yatları

Ferit Şahenk’in satılık yatları

Doğuş Grubu patronu Ferit Şahenk yarış yatını ve süper lüks motor yatını satışa çıkardı. Ferit Şahenk, elindeki kıymetli argümanları satmaya devam ediyor. Habertürk Gazetesi yazarı Fatih Altaylı bugünkü yazısında Ferit Şahenk’in iki lüks yatını satışa çıkardığını yazdı.

Ferit Şahenk yatlarını satılığa çıkardı. Ferit Şahenk son aylarda yaptığı ticari hamlelerle dikkat çekiyor. Garanti Bankası’ndan çıkan, İstinye Park’taki hisselerini satacağı belirtiken, İzmir İstinye Park’taki projedeki haklarını Orjin Gruba devreden Şahenk en son da Maslak’taki 2.500 metrekare arazisini Güriş Holding’e satmıştı. Habertürk Gazetesi yazarı Fatih Altaylı ise bugünkü yazısında  Şahenk’in Nahita  ve Gladiator isimli iki lüks yatını sattığını belirtti.

FERİT ŞAHENK’TEN SATILIK YELKENLİ VE YAT

İşte Altaylı’nın yazısının ilgili bölümü:

Wally yelkenlinin adının “Nahita” olduğunu yazmıştım dün.

Peki Nahita nedir biliyor musunuz?

Nahita, bir “yerli patates” cinsi.

Türkiye’ye özgü bir patates.

Daha doğrusu Niğde’nin çok meşhur patatesi “nahita” türü.

Yani tahmin edeceğiniz üzere Nahita’nın ve haliyle Gladiator adlı yatın sahibi Niğdeli ve Niğdeliliği ile gurur duyan bir işadamı.

Yani Sevgili Ferit Şahenk.

Daha önce Nahita ile çeşitli yarışlara katılan Maxi Yacht Rolex Cup’ta bayrağımızı bu tekneyle dalgalandıran Ferit Şahenk şimdi bu tekneyi ve büyük motor yatını satışa çıkarmış vaziyette.

İlginizi Çekebilir

Emekli Kurban sonrası aylık alacak

Kurban Bayramı öncesi emeli alıkları olmayacak. Emekli maaşını Kurban Bayramı sonrası alabilecek. Bu kurbanda emekliye …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting