Ana Sayfa / Kime Ait / Galatasaray 2017-2018 formaları

Galatasaray 2017-2018 formaları

Galatasaray’ın 2017-2018 yeni formaları tanıtıldı. GS, şampiyonluk parolası ile yeni sezona başlayacak. Galatasaray yeni sezon 2017-2018 forma satışları ve fiyatı da belli oluyor. Galatasaray gelecek sezon giyeceği formaları düzenlediği bir lansmanla tanıttı. Tanıtım toplantısında konuşan Igor Tudor, transfer çalışmalarının sürdüğünü kaydederken şampiyonluk için de umutlu konuştu.

2017-2018 futbol sezonu Galatasaray yeni formaları tanıtıldı. Sarı kırmızılıların yeni forması modern çizgilerle dikkat çekiyor. Galatasaray yeni formaları satış ve fiyatı da açıklanacak. Galatasaray’ın gelecek sezon giyeceği; ancak Alanyaspor maçıyla birlikte görücüye çıkaracağı yeni iç saha formalarının lansmanı yapıldı. Semih, Bruma, Muslera, Sneijder, Eren, Rodrigues ve Ahmet Çalık gelecek sezon takımın iç sahada giyeceği formaları tanıtırken, soruları yanıtlayan Igor Tudor şampiyonluk için umutlu konuştu.
İlk olarak gelecek sezon giyecekleri formaların çok güzel olduğunu kaydeden Tudor, “Bizim de yapacaklarımızla bu mükemmel tarihi taçlandırmamız gerekiyor. Futbolda kötü zamanlar olabiliyor. Ama bizim gibi üst düzey camialar, bu kötü günleri kısa sürede atlatıp tekrar eski günlere dönmemiz gerekiyor.” dedi.
“TEK HEDEF ŞAMPİYONLUK”

“Conte, Chelsea; Zidane’da Real Madrid’le şampiyonluklarını ilan ettiler, siz Galatasaray’ı şampiyon yapacak mısınız?” sorusuna ise Tudor gülerek, İinşallah, inşallah…” yanıtını verdi. Tudor daha sonra sözlerini, “Geçen günkü basın toplantısında da söylediğim gibi tek hedef bu. Camiamızı, taraftarlarımızı mutlu etmek istiyoruz. Bu sene olanları bir tarafa bırakmak istiyoruz. Çalışmalarımız başladı. Bunun için de eminim diyebilirim” diye sürdürdü.
Bir basın mensubunun transferle ilgili olarak “Kim gelecek?” şeklindeki sorusunu da gülerek yanıtlayan Tudor, “Transfer çalışmaları başladı. Galatasaray’a gelecekleri daha iyi bilirsiniz. Her gün yeni bir ismi getiriyorsunuz” dedi.
Transfer konusunun kolay olmadığını vurgulayan Hırvat teknik adam, “Gizli kalması gereken bir olay. İmza atılmadan önce kimsenin adı açıklanmayacak. Bana göre de doğru olan bu” ifadelerini kullandı.
Transfer çalışmalarını yönetimle beraber yaptıklarını söyleyen Igor Tudor, “İstemediğim bir oyuncuyu söyleme ve engelleme gücüne sahibim. Zaten olması gereken de bu. Transfer çok kolay değil. Lig bitmeden bir oyuncuyla konuşup görüşemiyorsunuz, o yüzden kolay değil” diye konuştu.

İlginizi Çekebilir

Borsada işlem ücreti oranı

Borsa İstanbul’da işlem ücreti başlıyor. Borsa yatırımcısı artık her işlemde devlete para ödeyecek. İktidar günden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting