Ana Sayfa / Kime Ait / Galerici Erkan Özkaya nereli, kim

Galerici Erkan Özkaya nereli, kim

Beşiktaş’ta galerisi kurşunlanan ünlü galerici Erkan Özkaya aslen nereli, kim ve neci bilgileri. İstanbul Beşiktaş’ta sabah saatlerinde gelen son dakika haberi, bölgede bulunan vatandaşlarda paniğe neden oldu. Lüks bir oto galeriye kimliği belirsiz kişiler tarafından uzun namlulu silahlarla saldırıda bulunuldu. Lüks araçların yer aldığı galeride can kaybı yaşanmazken, birçok otomobilde maddi hasar oluştu. Saldırıya uğrayan galerinin, birçok ünlü futbolcunun arkadaşı olan Erkan Özkaya’ya ait olduğu öğrenildi.

Ercar Motors kime ait, yeri nerede ve kimin soruları ile Erkan Özkaya kimdir bilgileri. İstanbul Beşiktaş’ta bulunan lüks bir oto galeriye uzun namlulu silahlarla ateş açıldı. Galeride ve lüks araçlarda maddi hasar oluştu. Saldırıya uğrayan galerinin bir dönem kaset de çıkaran ve birçok ünlü futbolcunun arkadaşı olan Erkan Özkaya’ya ait olduğu öğrenildi. Özkaya’nın adı özellikle Milli Takım’ın katıldığı EURO 2016’da ‘Galerici Erkan’ olarak çok gündeme gelmişti.

Beşiktaş Gayrettepe Mahallesi Pazar Sokak’ta bulunun bir oto galerisine gece saat 04.00 sıralarında kimliği belirsiz kişi veya kişilerce uzun namlulu silahla ateç açıldı. İşyerinde gece olması nedeniyle çalışanlar bulunmazken orada bulunan güvenlik görevlisi ise açılan ateşten yara almadan kurtuldu. Galerinin camlarında ve içeride bulunan birçok lüks otomobilde maddi hasar oluştu.Silah seslerini duyan vatandaşlar olayı polis ekiplerine haber verdi. Kısa sürede olay yerine gelen polis ekipleri geldikleri otomobille olay yerinden kaçan silahlı saldırganları yakalamak için çalışma başlattı.

ERCAR MOTORS KİME AİT, YERİ NEREDE

Beşiktaş’taki Ercar Motors sahibi ve sattığı lüks arabalar.
GALERİ SAHİBİ TANIDIK ÇIKTI

Saldırıya uğrayan galerinin bir dönem kaset de çıkaran ve birçok ünlü futbolcunun arkadaşı olan Erkan Özkaya’ya ait olduğu öğrenildi.

Galeride olay yeri inceleme polisleri çalışmalarda bulunurken polis olayla ilgili soruşturma başlattı. (Kaynak: Hurriyet)

İlginizi Çekebilir

Ali Çelik neci, nereli ve kim (Hakkari Valisi)

Hakkari Valisi Ali Çelik aslen nereli, yaşı, eğitimi ve kimdir bilgileri. Hakkari Kayyım Belediye Başkanı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting