Ana Sayfa / Manşet / Göksel Kaya gözaltına alınıp bırakıldı
GÖKSEL KAYA ATATÜRK

Göksel Kaya gözaltına alınıp bırakıldı

Atatürk’e benzeyen Göksel Kaya, bir dava nedeniyle önce gözaltına alındı ifadesinin ardından serbest bırakıldı. Oyuncu Göksel kaya, Atatürk’e benzerliği nedeniyle film ve dizilerde rol bulabiliyor. Atatürk’e benzerliği ile tanınan İzmirli sinema ve tiyatro sanatçısı Göksel Kaya, bir davada ifade vermediği gerekçesiyle Çanakkale’de gözaltına alındı. Göksek Kaya, ifadesini verdikten sonra bırakıldı. Göksel Kaya, sinema yönetmeni Sinan Çetin’in yönettiği Çanakkale Ruhu filminde Mustafa Kemal’i canlandırmıştı.

Oyuncu Göksel Kaya, Çanakkale Ruhu filminde Atatürk rolünü oynamış ve çok beğenilmişti. Göksel Kaya Atatürk’e benzerliği nedeniyle filmcilerin de gözdesi. Ancak bu kez oyunculuğuyla değil gözaltına alınmasıyla haber oldu Göksel Kaya. Atatürk’e benzerliğiyle dikkatleri üzerine çeken ve tüm Türkiye’yi dolaşarak CHP’nin çeşitli organizasyonlarında Mustafa Kemal’i canlandıran tiyatro ve sinema sanatçısı Göksel Kaya, cuma günü Çanakkale’ye gitti. Buradan Eceabat’a geçen Göksel Kaya ilçe Emniyet Amirliği ekipleri tarafından bir davada ifade vermediği için hakkında çıkarılan yakalama kararı gereğince gözaltına alındı. Kaya, söz konusu davada ifade verdikten sonra serbest bırakıldı.

Kaya, sinema yönetmeni Sinan Çetin’in yönettiği Çanakkale Ruhu filminde Mustafa Kemal’i canlandırmıştı.

İlginizi Çekebilir

Saldırgan köpekler uyutulacak

Sokaklardaki başıboş saldırgan köpekler uyutulacak. Çocuklara saldıran, sokak köpekleri artık itlaf edilecek. Sahipsiz hayvanlara yönelik …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting