Ana Sayfa / Kahince / Graystorm Dubai yarışı (19 Ocak Perşembe)

Graystorm Dubai yarışı (19 Ocak Perşembe)

Dubai 19 Ocak Perşembe yarışları ve Gazi Şampiyonu Graystorm derecesi. Türk yarışçılığının önemli sınavı… 2016 Gazi Koşusu şampiyonu Graystorm, Dubai’deki ünlü Meydan Hipodromu’da sert rakiplerle yarışacak.

Gazi 2016 şampiyonu Graystorm yarın 19 Ocak Perşembe Dubai’de yarışıyor. Dubai at yarışları 19 Ocak Perşembe, 2016 yılı Gazi Koşusu birincisi Graystorm, 19 Ocak Perşembe günü koşulacak Grup 2 Al Fahidi Fort Koşusu için hazır…Türkiye saati ile 19.50’de kalpler Türkiye’nin Gazi Şampiyonu Graystorm için atacak. 27 Aralık’dan bu yana hazırlıklarını Dubai Meydan Hipodromu’nda sürdüren at sahibi Ahmet Güzelocak’ın başarılı safkanı, jokeyi Ahmet Çelik ile start alacak.
BİRİNCİLİK İKRAMİYESİ 250 BİN DOLAR
Çim pistteki 1400 metre mesafeli koşunun birincilik ikramiyesi 150 bin dolar, toplam ikramiyesi ise 250 bin dolar olarak belirlendi.

TÜRKİYE’DEN KUPON OYNANABİLECEK
Graystorm’un start alacağı Al Fahidi Fort Koşusu dahil olmak üzere, Meydan Hipodromu’ndaki günün bütün koşuları perşembe günü TJK TV’den canlı yayınlanacak. Yarışseverler bu koşulara Türkiye’den müşterek bahis oynayabilecek. 2003 yılında Nad Al Sheba’da başlayan ve 2010’da Meydan’a taşınan G2 Al Fahidi Fort, Dubai’nin en eski yapılarından olan El Fahidi Hisarı’ndaki ünlü Dubai Müzesi adına koşuluyor. Bugüne kadar 14 kez koşulan G2 Al Fahidi Fort’u 6 kez Mike De Kock’un antrene ettiği isimler kazandı. Son iki yılda ise Godolphin ekürisinin formasını taşıyan Safety Check, jokey William Buick ile bu koşuda zafere uzanmayı başardı.

İlginizi Çekebilir

İstanbul’u sel vurdu

İstanbul Sağanak yağış birçok ilçede sele neden oldu. vali uyardı. Su baskınları arttı. İstanbul’da Başakşehir’de …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting