Ana Sayfa / Kadınca / Hale Soygazi Murat Şar’ın annesi mi?

Hale Soygazi Murat Şar’ın annesi mi?

Yeşilçam’ın bir dönem fırtına gibi esen ünlü oyuncusu Hale Soygazi hakkında ortaya atılan iddialara isyan etti. Hale Soygazi, reyting uğruna isminin kullanılmasına karşı yasal süreç başlatabilir. ‘Artık Susma’ programında Murat Şar adlı şahsın kayıp annesi olduğu ima edilen Hale Soygazi, sessizliğini bozdu. Söz konusu iddiaların reyting uğruna yapıldığını ifade eden Hale Soygazi, ‘Saldırı boyutuna varan bu kampanya sürerse yasal süreci başlatacağım.’ dedi.

Hale Soygazi, kayıp anne iddialarına ateş püskürdü. Hale Soygazi’nin Murat Şar isimli gencin annesi olduğu yönündeki iddialara sert tepki geldi. “Aslı astarı olmadığı için ciddiye bile almamıştım. Ama reyting adına yapılan seviyesizliği şiddetle kınıyorum. İnternet sayfalarında ‘Acaba bu kişi Hale Soygazi mi?’ sorusuyla şüphe yaratıyorlar. Saldırı boyutuna varan bu kampanya sürerse yasal süreci başlatacağım.”

Kanıtı rol aldığı filmler

Diğer yandan Soygazi’nin filmografisi de Murat Şar adlı şahsın annesi olma ihtimalini ortadan kaldırıyor. Çünkü 1974 Nisan doğumlu Şar’a hamile olması gereken 1973-1974 yıllarında, ünlü oyuncunun “Vurun Kahpeye”, “Tatlım”, “Oh Olsun”, “Bataklık Bülbülü”, “Unutma Beni”, “Mirasyediler” gibi ses getiren projeler dahil tam 18 filmde rol aldığı biliniyor.

Hale Soygaziden kayıp anne iddialarına yanıt

Hale Soygazi, bu tür haberlerin sürmesi halinde suç duyurusunda bulunacağını söyledi.

İlginizi Çekebilir

Ceyda Ersoy hostese saldırdı

Ciciş kardeşlerden Ceyda Ersoy bu kez hostese saldırı haberi ile gündem oldu. “Ciciş Kardeşler” olarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting