Ana Sayfa / Kadınca / Hanife kız kardeşinin PR’nı yapıyor
HANİFE DİZİ

Hanife kız kardeşinin PR’nı yapıyor

Hanife istediği kocayı değil ama umduğu parayı çabuk buldu. Gelin adayı Hanife şimdi de kızkardeşini meşhur ederek para kazanmasının önünü açıyor. Müzmin gelin adayı Hanife, son paylaşımlarında kardeşini de kullanmaya başladı.

Gelin adayı Hanife erkek değil ama para arıyordu buldu. Koca koca diye ekran ekran gezen Hanife sonunda mutluluğu bol sıfırlı hesap cüzdanında bulmuşa benziyor. Hanife, kızkardeşinin de para kazanmasının önünü açmak için bakın neler neler yapıyor. Yarım milyona yakın takipçisine birçok markaya ait ürünü tanıtarak büyük paralar kazanan gelin adayı Hanife, son paylaşımlarında kardeşini de kullanmaya başladı.

Zuhal Topal’ın programında koca ararken Türkiye’nin tanıdığı bir isim haline gelen gelin adayı Hanife, şu sıralar sosyal medya hesabından paylaştığı reklamlarda kardeşiyle birlikte boy gösteriyor.
KARDEŞİ İÇİN KOLLARI SIVADI

RTÜK tarafından izdivaç programlarına getirilen yasak sonrası sosyal medya hesabını gelir kapısı haline getiren müzmin gelin adayı Hanife, kardeşini de meşhur etmek için kolları sıvadı.

BİRLİKTE BOY GÖSTERİYORLAR

Yarım milyona yakın takipçisine birçok markaya ait ürünü tanıtarak ciddi bir gelir elde eden Hanife, son paylaşımlarında kardeşiyle birlikte boy gösteriyor.
AŞKTA ARADIĞINI BULAMIYOR

İzdivaç programında bir türlü evlenemeyen gelin adayı Hanife, dondurmacı sevgilisi Furkan ile dolu dizgin aşk yaşıyordu. Ancak sevgilisi tarafından aldatıldığını öğrenen Hanife, ihaneti kabullenemedi ve bu hikayeye de noktayı koydu. (Haberler.com)

İlginizi Çekebilir

Bahar Candan ölmek istedi

Silivri Cezaevi intihar girişimi ile sarsıldı Bahar candan canını kıymak istedi. Bahar Candan’ın bileklerini keserek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting