Ana Sayfa / Kadınca / Hilla Özdemir’in gelinliği

Hilla Özdemir’in gelinliği

Milli Kaleci Volkan Babacan ile Spiker Hilal Özdemir evlendi. Hilla Özdemir’in giydiği gelinlik büyük ilgi gördü. Milli kaleci Volkan Babacan, hayatını A Haber Spikeri Hilal Özdemir’le birleştirdi.
Milli kaleci Volkan Babacan, hayatını A Haber Spikeri Hilal Özdemir’le birleştirdi.

Spiker Hilal Özdemir ile Milli Kaleci Volkan Bababacan evlendi. Hilal Özdemir’in şık gelinliği büyük dikkat çekti. Çırağan Sarayı’nda gerçekleştirilen ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal’ın kıydığı nikahla evlenen çiftlerin şahitliğini, Medipol Başakşehir Kulübü Başkanı Göksel Gümüşdağ, teknik direktör Abdullah Avcı, Fatih Terim, Abdülhalik Çimen, Serhat Albayrak ve Gizem Sınay yaptı.


Başakşehir Kulübü’nden şu açıklama yapıldı:

İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü olarak, Milli kalecimiz Volkan Babacan ve değerli eşi Hilal Özdemir’e bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.
DÜĞÜN ÖNCESİ KONVOY KRİZİ

Çift düğün öncesi 10 araçlık konvoyla sahil turuna çıktı. Tarabya’dan yola çıkıp Yeniköy-Bebek üzerinden Ortaköy’e ulaşan konvoy, zaman zaman trafiğin aksamasına sebep oldu.
Korna çalarak ağır ağır ilerleyen araçlara trafik ekipleri “Trafiği engellemeyelim, aksi halde hakkınızda işlem yapılacaktır” anonsuyla müdahale etti. Üstü açık antika araçla düğünün yapılacağı otele ulaşan Babacan ve Özdemir, görüntü alan muhabirlere “Bugün en mutlu günümüz. Evleniyoruz artık” dedi.
Çiftin düğününe spor, sanat ve iş dünyasından ünlü isimler akın etti…

İlginizi Çekebilir

Ceyda Ersoy hostese saldırdı

Ciciş kardeşlerden Ceyda Ersoy bu kez hostese saldırı haberi ile gündem oldu. “Ciciş Kardeşler” olarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting