Ana Sayfa / Kadınca / İçerde Melek öldü (Bensu Soral İçerden çıktı)
içerde dizisi melek ölümü

İçerde Melek öldü (Bensu Soral İçerden çıktı)

Melek öldürüldü İçerde dizisinde . Bensu Soral İçerde dizisinden ayrıldı. İçerde son bölüm ve olayları ile yeni bölüm İçerde fragmanı. İçerde’nin Melek karakterini canlandıran Bensu Soral diziye veda etti. Soral Instagram hesabından duygusal bir paylaşımda bulundu.

İçerde dizisinde Bensu Soral ayrıldı. İçerde dizisi son bölümü ve olayları. Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor ve Uğur Yücel gibi isimlerin yer aldığı ‘İçerde’ dizisinin son bölümünde, Bensu Soral’ın canlandırdığı ‘Melek’ karakteri vurularak öldü.

Ekibin fotoğrafını sosyal meya hesabından paylaşan Soral, altına şu notu düştü: “Bu meslek bana çok şey öğretti. Öncelikle hep daha iyi olmayı, hep daha ileri gitmeyi, derinleşmeyi, görmediğim ama hep hissettiğim Melek gibi insanlar ile olan koşulsuz sevgiyi… Ve bu sevgiye layık olabilmek adına gücümün, alnımın terince her şeyi yapabilmeyi… Umarım buna layık olabildim. Umarım bundan sonraki tüm işlerimde de layık olabilirim… Başta izleyen ve destek veren tüm izleyicilerimiz olmak üzere; Ay Yapım ailesine ve çok değerli yönetmenlerime, oyuncu arkadaşlarıma ve ekibimize sonsuz teşekkür saygı ve sevgilerimle…”

İlginizi Çekebilir

Hamile pavyon dansçısı

Pavyon dansçısı hamile kaldı üstelik Ukraynalı. Pavyonda dans eden Ukraynalı pavyon dansçısı bebek bekliyor ancak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting