Ana Sayfa / Genel / İnce’nin Maltepe mitingine katılan sayısı 23 Haziran

İnce’nin Maltepe mitingine katılan sayısı 23 Haziran

Maltepe’de Muharrem İnce mitingine kaç kişi katıldı, İnce mitingine katılım sayısı 23 Haziran İstanbul Maltepe. Muharrem İnce Maltepe’de son yılların en büyük mitingine imza atıyor. CHP ve İnce’nin 23 Haziran Maltepe mitingine kaç milyon kişi katıldı sorusu da sorulmaya başlandı. Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’nin “Cumhuriyet tarihinin en büyük mitingi olacak” diye tanımladığı Maltepe’de gerçekleştirilecek olan Büyük İstanbul Mitingine kentin dört bir yanından vatandaşlar akın akın gidiyor. İşte Sözcü’nün de kentin farklı noktalarından takip ettiği miting heyecanından detaylar…

Maltepe’deki Muharrem İnce’nin mitingine katılan sayısı rekor kırıldı mı sorusu. Muharrem İnce Maltepe mitingi 23 Haziran ne kadar kiyi katıldı sorusu saatler sonra yanıtını bulacak. Muharrem İnce’nin Maltepe Mitingi için vatandaşlar gemilerle miting alanına doğru yola çıktı.

Saat 13.00’da başlaması planlanan miting için Avcılar İDO iskelesinden sabah 08:30 itibariyle binlerce vatandaşı taşıyan gemiler Maltepe’ye doğru yola çıktı.

FOTO:SÖZCÜ

Binlerce vatandaş deniz yoluyla Maltepe’ye gidiyor.

FOTO:SÖZCÜ

TEM, E-5 ve Sahil Yolu’nda da sabah erken saatlerinden itibaren trafik yoğunluğu oluştu.

FOTO:SÖZCÜ - Boğaz'daki miting trafiği böyle görüntülendi.

İstanbul’un dört bir yanından vatandaşlar Maltepe’deki miting alınanı gidiyor.

MİTİNGTEN NOTLAR

Oluşturulan kontrol noktalarından alana girişler sağlanırken, alana 80 metre genişliğinde, 20 metre derinliğinde platform kuruldu, birçok bölgeye LED ekranlar ve ses sistemleri yerleştirildi.

TARİHİ İNCE MİTİNGİ 23 HAZİRAN MALTEPE

Gazeteciler için 40 metre uzunluğunda iki ayrı bölümden oluşan basın tribünü hazırlandı. Basın platformunda canlı yayınlar için mini stüdyo alanları kuruldu. Canlı yayın araçları basın platformunun hemen arkasındaki alana yerleştirildi. Mitinge, yaklaşık 400 yerli ve yabancı basın mensubu akredite oldu. Alan çevresinde iki bebek çadırı ile yaşlı ve hastaların dinlenebilmesi için bir çadır oluşturuldu. Ayrıca, alan çevresinde 6 ambulans hazır bekletiliyor.

Miting alanına giriş kapılarına yakın yerlerde bayrak ve şapka dağıtımı yapılıyor. Alanın çevresinde dağıtıma hazır yaklaşık 1 milyon su bulunduruluyor.

İlginizi Çekebilir

Tavuk tecavüzcüsü tutukandı

Mersin’de tavuğa tecavüz eden adam tutuklandı tavuk tecavüzcüsü tutuklandı şimdi hapiste. Mersin’de kaydedildiği öne sürülen …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting