Ana Sayfa / Yaşam / İstanbul yarın okul tatil mi (13 şubat Pazartesi 2017)

İstanbul yarın okul tatil mi (13 şubat Pazartesi 2017)

Okullar 13 şubat İstanbul’da tatil mi kar nedeniyle. İstanbul’da 13 şubat Pazartesi okullar tatil mi kar nedeniyle. İstanbul kar ne kadar sürecek 14 şubat İstanbul hava durumu ve kar yağışı. İstanbul valisi kar tatili yaptı mı yarın için İstanbul’da 13 şubat 2017 pazartesi bilgisi. 

13 şubat pazartesi İstanbul’da okullar tatil mi. kar tatili var mı İstanbul’da yarın 2017 13 şubat pazartesi. heniz İstanbul Valiliği İstanbul’da pazartesi 13 Şubat 2017 için kar tatili açıklaması yapmadı. Son istanbul hava durumu. meteoroloji İstanbul 14 şubat hava tahmini ve kar yağışı. İstanbul’da kar yağışı başladı. Kar yağışının kaç gün süreceği merak edilirken, yanıt meteorolojiden geldi. Tipi şeklinde yağan karın çarşamba gününe kadar sürmesi bekleniyor.

KAR KAÇ GÜN SÜRECEK İSTANBUL 14 ŞUBAT
İstanbul’da akşam saatlerinde etkisini göstermesi beklenen kar yağışı saat 14:00 itibariyle tüm İstanbul’da etkisini gösterdi. İstanbul’da kar yağışı an itibariyle etkisini gösterdi. Yurttaşlar birçok ilçede kar yağışına hazırlıksız yakalandı. Yapılan son değerlendirmelere göre, ülke genelinin parçalı ve çok bulutlu, Marmara’nın kuzey ve doğusu, Karadeniz (Çorum hariç) ile Konya, Akşehir, Erzurum, Ardahan, Kars, Van, Şırnak, Hakkari, Adıyaman ve Siirt çevrelerinin karla karışık yağmur ve kar yağışlı, Kahramanmaraş, Hatay, Osmaniye, Gaziantep, Kilis, Şanlıurfa, Mardin ve Batman çevrelerinin yağmur ve sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

Rüzgarın Marmara ve Kıyı Ege’de kuzeyli yönlerden kuvvetli (40-60km/sa) olarak esmesi bekleniyor. Bu sabah ve gece saatlerinde iç ve doğu bölgelerinde yer yer sis ve pus hadisesi ile birlikte buzlanma ve don olayı görüleceği tahmin ediliyor.

MARMARA’DA RÜZGAR SERT ESECEK

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden alınan tahminlere göre, hava sıcaklığı ülke genelinde azalarak mevsim normallerinin altında seyredecek. Rüzgarın genellikle kuzey ve kuzeydoğu yönlerinden hafif, ara sıra orta kuvvette, Marmara ve Kıyı Ege’de kuvvetli (40-60 km/sa) olarak eseceği tahmin ediliyor.

Bazı illerde beklenen hava durumuyla günün en yüksek sıcaklıkları ise şöyle:

Ankara: Parçalı ve çok bulutlu 3
İstanbul: Çok bulutlu, hafif olmak üzere karla karışık yağmur ve kar yağışlı 4
Bursa: Çok bulutlu, zamanla hafif olmak üzere karla karışık yağmur ve kar yağışlı 4
İzmir: Parçalı ve az bulutlu 10
Adana: Parçalı ve çok bulutlu 18
Antalya: Çok parçalı ve az bulutlu 18
Samsun: Çok bulutlu, karla karışık yağmur ve kar yağışlı 5
Trabzon: Çok bulutlu, zamanla karla karışık yağmur ve zamanla kar yağışlı 5
Erzurum: Parçalı ve çok bulutlu, bu sabah saatleri ile gece saatlerinden itibaren kar yağışlı -4
Diyarbakır: Parçalı ve çok bulutlu, bu sabah ve gece saatlerinde sisli 5

İlginizi Çekebilir

Celal Gülbahar neci, nereli ve kim?

Gülbaharlar çetesi kimlerden oluşuyor, elebaşısı kim ve hangi illerde aktifler sorusu. Celal Gülbahar neci, nereli …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting