Ana Sayfa / Kadınca / İstanbullu Gelin 51. bölüm izle

İstanbullu Gelin 51. bölüm izle

Süreyya ne yapacak, Faruk krizi nasıl aşacak? İstanbullu Gelin 51.bölüm son bölüm İstanbullu Gelin olayları ve konusu. İstanbullu Gelin izle 50. bölüm linki ve 4 yeni bölüm İstanbullu Gelin (51. Bölüm) fragmanı.Başrollerini Aslı Enver ve Özcan Deniz’in paylaştığı İstanbullu Gelin 51. bölüm ilk sahne yayınlandı! Yayınlanan tanıtımda Süreyya’nın Faruk’a ‘Vur beni, döv beni! Bunun için buradayım’ dediği sahne çok konuşuldu. İşte yeni tanıtım ve İstanbullu Gelin 50. son bölüm izleme linki…

İstanbullu Gelin yeni bölüm ve öncesi son bölüm olayları ve konusu. Süreyya ve Faruk yeni kriz İstanbullu Gelin 51. bölüm. Star TV’nin fenomen dizisi İstanbullu Gelin 51. bölüm ilk sahne yayınlandı! Tanıtımdaki son sekansta Süreyya’nın Faruk’a ‘Şu an sadece senden ve kendimden nefret ediyorum dediği sahne de tanıtımın en dikkat çeken anlarından biri oldu. İşte İstanbullu Gelin 50. son bölüm izleme linki ve yeni gelişmeler…SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Faruk ve Süreyya’yı bekleyen yeni kriz

Fikret’in konağa getirdiği konuk herkeste merak yaratırken, Adem planı işlediği için memnundur. Düğün için gelen Siren’in verdiği haber hem Garip hem de Boranlar için büyük sürpriz olur. Senem’in Akif’ten şüphelenmesiyle girdiği macera ise Faruk ve Süreyya için bambaşka bir yüzleşmenin habercisidir.

İSTANBULLU GELİN SON BÖLÜM İZLE

İlginizi Çekebilir

Ceyda Ersoy hostese saldırdı

Ciciş kardeşlerden Ceyda Ersoy bu kez hostese saldırı haberi ile gündem oldu. “Ciciş Kardeşler” olarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting