Ana Sayfa / Kadınca / Kalbimin Sultanı 2 bölüm fragmanı

Kalbimin Sultanı 2 bölüm fragmanı

Star TV kalbimin sultanı 1. bölümü ve kalbimin sultanı 2. bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusu. kalbimin sultanı oyuncuları konusu. kalbimin sultanı dizisi nerede çekiliyor seti nerede ve kalbimin sultanı dizisi ne anlatıyor bilgileri. Star TV ekranlarında Kalbimin Sultanı isimli tarihi bir dizi başladı. Osmanlı Devleti’nin son padişahlarından ikinci Mahmut’un yeniçerilerle olan mücadelesini ve imparatorluk için hayal ettiği değişimi, yeniliği yakalama çabasını ele alan dizide padişah ile muallim Anna arasında kıvılcımlanan aşk dizi severleri ekrana bağlayacak. Peki ilk bölümün ardından Kalbimin Sultanı yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte ayrıntılar…

Yeni bölüm Kalbimin Sultanı (2. Bölüm Kalbimin sultanı) dizisi fragmanı yayınlandı mı? STar TV yaz dizisi Kalbimin sultanı başrol oyuncuları, Kalbimin sultanı dizisi konusu ve tüm ayrıntıları.

Kalbimin Sultanı dizisinin başrollerinde yakışıklı oyuncu Ali Ersan Duru ve Rus oyuncu Aleksandra Nikiforova, Emel Çölgeçen, Tansel Öngel, Beste Kökdemir yer alıyor. Dizisinin ilk bölümünde; halkın arasına karışan Sultan Mahmut, Rus Büyükelçiliğinde öğretmenlik yapan Anna ile karşılaşır. Anna karşı kıyıya geçmek ister ve kayıkçı sandığı Sultan’ın kayığına biner.

KALBİMİN SULTANI YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

İkilinin karşılaşması sonrasında Sultan, öğretmen olduğunu öğrendiği Anna’nın saraya gelerek çocuklarına ders vermesini ister. Anna bu süre zarfında haremde kalması gerektiğini öğrendiğinde, teklifi reddetmeye karar verdiyse de babasını korumak için saraya girmek zorunda kalır… Anna’nın saraya girmesi ise Hoşyar Sultan’ın hiç hoşuna gitmez. Genç bir Muallime’nin gelişi saraydaki tüm dengeleri değiştirecektir.

İŞTE KALBİMİN SULTANI OYUNCULARI…

Ali Ersan Duru
Aleksandra Nikiforova
Emel Çölgezen,
Tansel Öngel,
Beste Kökdemir,
Tuncel Salman,
Taner Rumeli,
Bülent Seyran,
Sadi Celil Cengiz
Shcherbina Dmitry
Rudensky Andrey
Sokolovsky Alexander

RUS ALEKSANDRA NIKIFOROVA KİMDİR?

1993 yılı Rusya doğumlu olan Alexandra Nikiforova daha önce Rusya’da çeşitli film ve dizilerde rol aldı. Dizide Anna karakterini canlandırıyor. Rus güzel ilk oyunculuk deneyiminide bir rus yapımı olan 2014 yılında Otpusk po Raneniju isimli proje ile gerçekleştirdi. Daha sonra Leningrad 46, Kumir ve Doktor Richter isimli projelerde rol aldı.

İlginizi Çekebilir

Ceyda Ersoy hostese saldırdı

Ciciş kardeşlerden Ceyda Ersoy bu kez hostese saldırı haberi ile gündem oldu. “Ciciş Kardeşler” olarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting