Ana Sayfa / Kadınca / Kanal D Çocuklar duymasın yeni bölümü
ÇOCUKLAR DUYMASIN

Kanal D Çocuklar duymasın yeni bölümü

Çocuklar duymasın 2017 yeni bölümleri Kanal D’de ekranlara gelecek. Havuç yeni Çocuklar Duymasın dizisinde yok. Tamer Karadağlı ve Pınar Altuğ yine başrolde.

Kanal D Çocuklar Duymasın 2017 başlıyor yeni bölümleriyle. Çocuklar Duymasın dizisinin Kanal D’de yayınlanacak olan 2017 versiyonundan ilk fragman yayınlandı.
Başrollerini Tamer Karadağlı, Pınar Altuğ, Zeyno Gönenç, Volkan Severcan’ın paylaşacağı yeni Çocuklar Duymasın’dan ilk görüntüler yayınlandı. Ekranların en uzun soluklu, fenomen dizilerinden ‘Çocuklar Duymasın’ Kanal D ekranında izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. Yapımcılığını Birol Güven – Mint Yapım’ın yaptığı dizi Temmuz ayında dizi yeni bölümleriyle Kanal D’de ekrana gelecek.Efsane kadrosu ile yeni yayın hayatına merhaba demeye hazırlanan Çocuklar Duymasın da oyuncuların fiziksel değişimleri çok şaşırtacak.

Beton Orçun ve Merve’yi tanımak oldukça zor…

Dominant Teyze Gönül’ün oğlu Beton Orçun ile Zero Tuna’nın kızı Merve, yıllar geçmesi ile büyümüş, TEOG sınavına hazırlanan iki yetişkin olmuştur. Yaş aldıkça sorunları da artan Orçun ve Merve’nin internet dünyasında yaşadıkları, iki üvey kardeş arasındaki sorunlar hem güldürecek hem düşündürecek.

İlginizi Çekebilir

Boş dondurma külahı da paralı oldu

Dondurma külahı da parayla satılmaya başlandı dondurmacılardı. Boş dondurma külahı parayla satılıyor millet yaz gününde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting