Ana Sayfa / Yaşam / Keçiören köpek saldırısı, çocuk ağır yaralı

Keçiören köpek saldırısı, çocuk ağır yaralı

Sahipsiz itler yine çocuk yaraladı Ankara’da. Başıboş köpek sorunu giderek büyüyor, itseverler ise sokak köpeklerini savunuyor. Ankara’da 10 yaşındaki ilkokul öğrencisi okulunun yakınındaki boş bir arazide bulunan çok sayıda sahipsiz köpeğin saldırısına uğradı. Yoğun bakıma kaldırılan 4. sınıf öğrencisi Tunahan Yılmaz’ın sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu öğrenildi.

Ankara Keçiören’de sokak köpekleri çocuğu parçaladı hayati riski var. Başıboş köpek sorunu BEKA meselesi haline geldi. sokaklarda başıboş dolaşan itler insanlar için tehlikeli olmaya devam ediyor. sokak köpeklerinin acilen toplanması gerekiyor.

Ankara’da okula giderken sokak köpeklerinin saldırısına uğrayan 4’üncü sınıf öğrencisi Tunahan Yılmaz (10) ağır yaralandı.

Olay, saat 10.30 sıralarında Keçiören ilçesi Kafkaslar Mahallesi’nde meydana geldi. Bir ay önce ailesi ile Sakarya’dan Ankara’ya taşınan Tunahan Yılmaz, Kafkas Ortaokulu’nun yanındaki boş arazide başıboş köpeklerin saldırısına uğradı.

TALİHSİZ ÇOCUĞU BOŞ ARAZİDE SÜRÜKLEDİLER

Ankara’nın Keçiören ilçesi Kafkaslar Mahallesi’nde meydana gelen olayda dördüncü sınıf öğrencisi Tunahan Yılmaz, sabah saatlerinde sürü halinde gezen köpeklerin saldırısına uğradı. Küçük çocuğu boş bir arazide sürükleyerek saldıran köpeklere civardaki mahalle sakinleri müdahale etti. Sağlık ekipleri tarafından hastaneye kaldırılan küçük çocuğun yoğun bakımdaki tedavisi sürerken durumunun kritik olduğu öğrenildi.

Başıboş köpekler Ankara'da okula giden çocuğa saldırdı

“GİTTİĞİMDE ÇOCUĞU PARÇALAMIŞLARDI”

Saldırıya uğrayan çocuğu evinin balkonundan görüp yardım için koşan Mehmet Dafdaf, “Balkonda köpekleri gördüm önce oyun oynuyorlar zannettim bir baktım ortalarında çocuk var hemen aşağıya indim komşumun arabasına bindim. Gittiğimde çocuğu parçalamışlardı zaten. Ambulansı aradım, polisi aradım. Çocuğu paramparça etmişler, resmen yediler çocuğu” şeklinde konuştu.

Başıboş köpekler Ankara'da okula giden çocuğa saldırdı

“HER TAŞIN DİBİNDE BİR KÖPEK VAR”

Olay yerinde toplanan mahalle sakinleri ise başıboş köpeklerden rahatsızlıklarını dile getirdi. Mahalle sakinlerinden Dicle Ergen, “Her taşın dibinde bir köpek var. Buna çok acil bir şekilde çözüm bulunması gerekiyor” dedi.

“BENİ DE PARÇALAYACAKLARDI”

Sürü halinde gezen köpeklerin kendisini kovaladığını söyleyen ortaokul öğrencisi Barış Karaağaç ise, “Parçalayacaklardı beni korkudan binanın içine saklandım. Biz çok tedirginiz okulun bahçe duvarından içeriye atlıyor köpekler ısıracak diye çok korkuyorum sınıftan çıkamıyorum” ifadelerini kullandı.

Başıboş köpekler Ankara'da okula giden çocuğa saldırdı

TALİHSİZ ÇOCUK ÖLÜMLE PANÇELEŞİYOR

Mahalleli tarafından sokak köpeklerini beslediği iddia edilen bir kadına çevredeki vatandaşlar sert bir şekilde tepki gösterdi. Öte yandan, köpeklerin saldırısından sonra Hacettepe İhsan Doğramacı Çocuk Hastanesi Çocuk Yoğun Bakımda tedavi altına alınan Yılmaz’ın sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu öğrenildi.

İlginizi Çekebilir

Tolga Savacı öldü (Tolga Savacı kim)

Tolga Savacı neci, nereli, kim ve yaşı. Tolga savacı kaç yaşında neden öldü soruları. Türk …

Sınırsız Hosting