Ana Sayfa / Kadınca / Kediciklerin iftarı (Adnan Oktar 10 kedicik)

Kediciklerin iftarı (Adnan Oktar 10 kedicik)

Adanan Oktar’ın kaç kediciği var belli oldu. Adanan Hoca ve kediciklerinin iftarında 10 kedicik bir Adnan Oktar vardı. Kedicikler, Adnan Oktar’la açtıkları iftarın fotoğrafını paylaştı… Fotoğraf karesinde Adnan Oktar dışında başka bir erkeğin olmaması güç göstergesi olarak yorumlandı.

Kediciklerin Adnan Oktar ile iftarı. Adnan Oktar’ın yanında 10 kedicikle oturduğu iftar sofrasının fotoğrafı sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.

Kendi televizyon kanalında ‘Kediciklerim’ dediği genç kızlarla yaptığı programla adından söz ettiren Adnan Oktar’ın sosyal medyada paylaşılan iftar sofrası ağızları açıkta bırakıyor.

KEDİCİKLER PAYLAŞTI

Adnan Oktar’ın kedicikleri sosyal medyayı aktif kullanmaları ile tanınıyor. Birbirinden cüretkar pozlarını paylaşan kedicikler, son olarak Adnan Oktar’la iftar sofrasında çekilen fotoğraflarını sosyal medyada yayınladı.

ADNAN OKTAR 10 KEDİCİKLE İFTAR SOFRASINDA

Boğaz’a nazır bir villanın bahçesinde çekilen fotoğrafta iftar sofrasının en başında Adnan Oktar’ın oturduğu görülürken, yanında da en gözde kedicikleri vardı. Fotoğraf karesinde Adnan Oktar dışında başka bir erkeğin olmaması güç göstergesi olarak yorumlandı.

“EN GÜZEL FOTOĞRAFLARDAN BİRİ”

Fotoğrafın altına kediciklerin “Dünyada olabilecek en güzel resimlerden biri” şeklinde yorumlar yapması dikkat çekti.

İlginizi Çekebilir

Ceyda Ersoy hostese saldırdı

Ciciş kardeşlerden Ceyda Ersoy bu kez hostese saldırı haberi ile gündem oldu. “Ciciş Kardeşler” olarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting